Купити довгу спідницю.

posted in: Жіночий одяг | 0

купити спідницюУ шафі у будь-якої поважаючої себе дівчини і жінки завжди є багато модного, повсякденного і просто зручного жіночого одягу. Жакети, футболки, штани, шорти, блузи, сукні та джинси, але як же можна обійтися без спідниці. Адже відсутність її в жіночому гардеробі, можна вважати відсутністю жіночності у його власниці. Адже тільки довга спідниця може приховати недоліки самої безглуздої фігури, а також підкреслити ідеальні форми будь-якого віку.

Пропозиція купити довгу спідницю потрібно вважати компліментом. На думку чоловіків, спідниця, нехай вона коротка, або довга, вважається найсексуальнішим з усіх речей які можна побачити на дамі. Тим більше якщо спідниця правильно підібрана за стилем, по фігурі, за кольором, то будь-який чоловік не пройде повз жінки, і обов’язково проводить її поглядом.

Спідниці завжди будуть в тренді, найвідоміші Кутюр’є роблять ставки на своїх показах саме на спідницях. Всі предмети одягу обов’язково виграють від поєднання з спідницею, особливо якщо вона довга.

Зайшовши в будь-який магазин одягу, ви побачите величезний вибір довгих і не тільки спідниць, тут головне не розгубитися, а вибирати не тільки серцем, а й включити здоровий глузд. Перше, що необхідно зробити, це продумати, куди і з чим нашу спідницю надіти, адже потрібно не просто купити довгу спідницю, а постаратися виглядати в ній на всі сто. Чорний класичний колір можна носити всюди, будь то офіс або похід по магазинах і практично з усім, так само варто продумати, що одягнути зі спідницею, блуза може доповнювати нашу спідницю, а й може виглядати безглуздо на нашому святі життя.

Струнким і високим дівчатам довга спідниця завжди буде до лиця, а ось повним дівчатам потрібно бути обережними з бажаннями купити довгу спідницю. Безумовно, повним дівчатам з маленьким ростом довга спідниця не личить, але тут може виручити наш не старіючий один корсет. Дівчатам з тонкою талією, але повними стегнами так само підійде жіночий піджак. Так само при повній фігурі краще не спокушати долю і на геть забути про спідниці в візерунок, і спідницях світлих тонів. Так само товстушкам варто забути про спідниці плісе, потрібно пам’ятати, що цей фасон спідниці збільшує фігуру, стегна і зашкодить нашому способу. Хоча є фігура, де спідниця плісе буде знахідкою, це дівчата з широкими плечима, але вузькими стегнами.

Вибравши спідницю будь-якої колірної гами або з малюнком, потрібно розуміти, що решта одягу повинна бути нейтральна, спокійно – однотонних тонів. Якщо вибір спідниці навпаки припав на нейтральні тони і однотонні, то можна зробити акцент на яскравому топі або виділити образ елегантного взуття. Просторі легкі спідниці, вимагають, що б топ або блуза обіймали фігуру. Не варто зупинятися на топах і блузах, пишна блуза теж може виглядати ефектно. Рюші і волани – невід’ємні деталі таких блузок.

Лаконічно виглядає плісирована спідниця в дуеті з «байкерською» жилеткою, блузою без рукавів, приталеним жакетом або стриманим топом. Блузи і топи краще заправити всередину спідниці. Підкреслить образ пояс або оригінальний ремінь.

Одягнувши довгу спідницю, забудьте про піджак і пальто, зробіть вибір на користь короткого жакета, жіночої курточки або кардигани.

Взуття на плоскій підошві виглядає актуальніше, ніж з каблуком. Взуття на високих підборах краще вибрати для вечірніх образів.

Купити довгу спідницю зараз не проблема. Буде вона куплена або пошита – це тільки ваш вибір. Найважливішим критерієм для образу, має бути не просте бажання мати спідницю, ви повинні зрозуміти що жіночність, елегантність, сексуальність повинні стояти на першому місці. Жінка повинна не тільки виглядати королевою, а й гідно, не зациклюючись на своїх комплексах, носити спідницю. Намагайтеся пам’ятати два важливих правила. Не варто купувати те, що вам не йде, вибирайте тільки те, що підходить саме вам, це буде крок до вашої привабливості. Не робіть ставку на те, що стає дуже актуальним. Так ви просто можете розчинитися в натовпі. Будьте індивідуальні в своїх можливостях та рішеннях.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.