Криза? Підбираємо економний гардероб!

осінь 2015Кожній жінці, незалежно від товщини гаманця, хочеться виглядати стильно і отримувати компліменти. Якщо заздалегідь продумувати покупки, можна непогано заощадити.

– Потрібна мета.
Перед походом в магазин спробуйте уявити собі, який саме жіночий одяг потрібний. Якщо наближається осінь, а теплого верхнього одягу немає, подумайте, буде це пальто або куртка. Як одяг впишеться в ваш гардероб, з чим ви її будете надягати. Покупки за принципом «що сподобається» можуть привести до зайвих витрат.

– Визначте бюджет.
Виділіть суму, яку ви готові витратити на потрібну річ і підбирайте в її межах, навіть якщо дуже захочеться витратити більше.

– Адекватно оцініть свою фігуру.
Немає сенсу витрачати гроші на одяг «після схуднення». Купуйте тільки те, що добре сидить на фігурі в даний момент. Адже жіночий одяг потрібний прямо зараз, а не колись потім.

– Підбирайте білизну правильно.
Якщо купуєте плаття з глибоким декольте то і білизна має бути відповідною. Під одягом, що облягає краще носити безшовну білизну добре сидить на фігурі, щоб не вийшла неприємна ситуація, коли під красивим платтям видно шви від трусів.

– Чесний друг.
Така людина стане в нагоді, щоб дати вам слушну пораду з приводу вашого вибору. Адже консультант може злукавити і сказати, що блуза добре сидить і зовсім не настовбурчується ззаду, в той час як надійна людина вкаже на ті недоліки, які не помітили ви.

– Пам’ятайте про швейні майстерні.
В процесі примірки може виявитися, що хороший за всіма показниками одяг в одному розмірі неприємно обтягує, а в більшому – трохи не сидить на фігурі. Підігнати такий одяг можна в ательє, якщо, звичайно, річ дійсно варто того, щоб вкласти в неї ще трохи грошей.

– Аналізуйте гардероб.
Якщо ви не можете придумати відразу кілька образів з річчю, що сподобалася, не варто її купувати. Є велика ймовірність того, що вона ляже мертвим вантажем в шафі.

– Знижки наше все.
Періодично прогулюйтеся по магазинах і спостерігайте за цінами. Цілком можливо, в магазині за рогом така ж кофточка продається дешевше, а ще в наступному – вже висить у відділі розпродажів. Але не потрапляйте на занадто дешеві ціни. У пориві економії можна витратити набагато більше.

– Інвестуйте в базові речі.
У гардеробі кожної жінки має бути один універсальний наряд для урочистих заходів. Краще, якщо це буде класична річ, яку можна буде доповнити різними аксесуарами. Навіть якщо такий одяг буде коштувати дорожче, краще купити одну якісну, ніж кілька недорогих і виглядати без смаку.

Постарайтеся після остаточної примірки почекати деякий час. Якщо, прокинувшись вранці, ви зрозумієте, що то саме пальто стане відмінним рішенням, повертайтеся і купуйте. Якщо боїтеся, що річ «піде» в інші руки, попросіть відкласти на день.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.