Крислатий капелюх кращий аксесуар для літнього відпочинку.

купити капелюхКрислатий капелюх часто стає елементом стилю casual. У цьому стилі немає певних правил, законів, він не підкорюється моді, а проявляє індивідуальність. Можна навіть сказати, що стиль кежуал – це протилежність моді. Хоча, з іншого боку, ми ж обираємо речі, які продаються, а значить, слідуємо моді.

Для дівчини капелюх – це можливість як приховати відсутність зачіски, так і спосіб підкреслити жіночність.
Для зірок крислатий капелюх стає ще й додатковим бар’єром від настирливих шанувальників. Наприклад, так його використовують Денис Річардс (Denise Richards), Періс Хілтон (Paris Hilton), Кейт Мосс (Kate Moss), Енн Хетуей (Anne Hathaway), Джолін Андерсон (Jolene Anderson). Капелюх з широкими полями часто стає атрибутом для літнього відпочинку, але знаменитості підказують, що плаття або пальто виглядають абсолютно по-новому завдяки капелюсі.

Ферні Коттон (Fearne Cotton) і Крістен Белл (Kristen Bell) вибирають капелюхи контрастного кольору, від чого їх стиль стає лише цікавіше.

Сіро-чорна гама в одязі тепер не нудне видовище, частково це заслуга капелюхів. Ніколь Шерзінгер (Nicole Scherzinger) не побоялася похмурих відтінків і в нагороду отримала стильний образ.

Саме крислатий капелюх може змінити стиль і стати відмінним стильним супутником на прогулянці, відпочинку, шопінгу або навіть на кожен день.

Ніяких заборон і обмежень – це сучасний стиль гранж.

Стиль гранж спочатку протиставив себе так званому звичного гламуру, тому, що саме ми звикли вважати розкішним, вишуканим. Але навіть це, не завадило йому увійти в число найпопулярніших і затребуваних стилів.
За допомогою власного зовнішнього вигляду шанувальники стилю гранж намагалися продемонструвати свій внутрішній протест. Найчастіше подібного роду акції протесту тодішньої молоді були спрямовані на негласну боротьбу з пафосністю і нав’язаними нам громадськістю правилами пристойності.

Стиль гранж тих часів дещо відрізняється від сучасного напрямку.

Відповідно всі, хто дотримуються колишніх принципів, не знають які характерні атрибути нинішнього стилю.
Навіть ті речі, які Ви придбали тільки що в дорогому трендовому бутіку, будуть відрізнятися тими ж характерними відмінностями. І нехай Вас не турбує те, що їх зовнішній вигляд (віддалено або наближено) нагадує речі, які можна буде побачити в секонд-хенді. Адже сучасний стиль гранж насамперед відкидає, будь-які заборони.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.