Кращі жіночі футболки.

posted in: Жіночий одяг | 0

купити лосіниКращий вибір жіночих футболок.

Кажуть, що француженкам якось набридли химерні модні наряди за останнім писком, і вони переоділися в звичайні футболки. Стильні жінці все-на-віч, предмет гардероба, навіть найпростіший, стає останнім трендом, якщо його грамотно вибрати.

Ось і з футболками так:

• Модна футболка – та, що йде власниці. Вибирають річ в першу чергу за кольором. Гамма повинна відповідати кольоротипу леді, не псуючи її природну красу. Рудоволосої осені, наприклад, підуть зелені відтінки, весни – пастель. Можна, звичайно, експериментувати з палітрою, але обережно. Модні кричущі, кислотні фарби на-віч далеко не всім. Виділятися ж несмаком – моветон.

• Які кольори в футболках взагалі в моді? Ніколи не залишають позицій чорно-білі поєднання. Але однотонне виконання інтерес викликає не у всіх. Впевнено відвойовує позиції темно-синій колір (стрункішить, як і чорний, але не такий похмурий). У трендах також фіолетові, зелені, червоні тони.

• На футболці – модний принт: показник стилю. У хід йдуть цікаві написи, від зізнань у любові і логотипів улюблених спортивних команд до портретів кумирів. Міцно влаштувалися на футболках прикольні фрази. Типу «Ну, ти, якщо що, заходь!». І настільки ж симпатичні зображення, наприклад, коміксні, мультяшні … Можливим стало спроектувати власний малюнок на футболці. Тепер зможете красуватися з власним портретом на грудях або малюнком, особисто придуманим. Вивести на футболку девіз життя – справа нехитра.

• Щоб футболка зовсім вже підкреслила красу дами, предмет цей вибирають приталеного крою. Так вийшли футболки за кордон прямого крою, зручні спортсменам. Які не дивують вже виходом далеко за межі стадіонів. У футболці виходять в люди і річ повинна відповідати нормам естетики, тобто, прекрасно сидіти на леді в комплекті з джинсами, спідницями, брюками.

• Про малюнки вже розмова була. Він, як і силует речі, підкреслює достоїнства фігури. Модно носити нині речі, злегка безформні, що приховують у вільному виконанні дрібні недоліки. У витягнутому орнаменті – зверху вниз, в непомітному принті, вертикальних смужках леді виглядають набагато стрункішими.

• Горловину також не оминають увагою. Класична округла, звичайно нічого, а V-образна – ще краще, в плані стрункості.

Придумана для американських військових футболка змінилася і стала предметом жіночого гардеробу не просто так, адже жінки вибирають все найкраще і виглядають в ньому надзвичайно.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.