Кожен сезон новий модний тренд.

купити сукню недорогоПрекрасна стать в гонитві за новими трендами, а чоловіки не можуть визначитися кросівки або фірмові черевики?

У що одягнутися в 2017? Найкращі поради щодо вибору свого стилю, які зацікавлять навіть сіру мишку.

Весна прийшла, а ВИ досі ходите в мотлоху? Нічого не дивує і не додає ефектності, тоді для початку розберемося що таке мода? Почнемо насамперед з передмови для саморозвитку.

Слово Мода саме по собі зійшло з кінця XVII століття, коли французька придворна мода саме в той момент стала прикладом для всіх європейських країн. Мода в одязі пов’язана з візуальним наближенням вигляду тіла до панівних ідеалів. Наприклад, в Китаї і Японії було модно деформувати дівчаткам ступні, обмежуючи їх зростання, що вважалося ознакою аристократизму. Так би мовити у кожної країни свої “таракашіки”. Ну да “ладно”. Мода означає тимчасове панство конкретного стилю в конкретній сфері життя або культури. XXI століття мене все більше і більше дивує своїми “дивацтвами”, так як з кожним днем ​​я стала дізнаватися цікаві речі. Більшість людей ніколи не замислювалися напевно про те, від чого пішла мода? Насправді все просто, моду ніхто і не придумував. Вона прийшла до нас від різних сфер життя, так як мода в деякому роді пов’язана з культурою. Ще давніх часів люди навчилися культурі і були серйозно налаштовані на те, щоб вона продовжувалася, але ніхто з тих людей печерних навіть не підозрював, що від культури зародиться мода і вона буде правити світом. І це правда, адже в нашому сучасному світі є кілька таких речей, які на наш погляд, правлять світом. У цей список і входять обновки одягу.

Будь то якийсь захід. весілля або день народження, ми завжди придумуємо собі якийсь образ, щось на зразок того (що я одягну і з чим воно піде, а як воно буде виглядати). Ось такого типу ми собі і малюємо стилі. Чому стилі? Тому, що мода ділиться на стилі і тренди. Досвідчені і геніальні модельєри нам придумують кожен сезон якийсь тренд. І народ це носить, адже їм це подобається.

Так ось до чого я веду, що на жаль не всі придивляються до гарного одягу, а просто напросто ігнорують, а особливо молодь намагається виділитися в суспільстві способом одягу. Одягнутися так би мовити неформально. Не так як всі. На мій погляд світ котиться просто у прірву, тому що молоді люди не розуміють що таке культура і “ламають” стереотип під назвою МОДА. Просто напросто поділяють моду і культуру. Те, що їм здається модою, насправді не є модою, а всього лише уявою.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.