Корисна мода – 13 розумних елементів одягу, які зроблять ваше життя простіше.

сукніКорисна мода – 13 розумних речей придуманих людьми, які зроблять ваше життя простіше.

Ваш хлопець завжди нищить промовами про марність жіночого одягу! З цими 13 корисними речами і розумними аксесуарами ви, нарешті, зможете поєднати приємне з корисним. Секретний шарф, складні балетки або прихована кишеня, функціональний одяг зробить революцію у вашому гардеробі.

1. Шарф з секретною кишенею.

Чарівний шарф? Немає нічого простішого: шарф з секретною кишенею, щоб ховати всі предмети першої необхідності! Паспорт, кредитна карта або помада, цей функціональний шарф дозволить вам тримати все під рукою! Відмінний союзник для всіх ваших подорожей.

2. Складні балетки, які можна носити з собою.

Ви знаєте, як боляче ходити на шпильках і як втішно ковзати в балетках відразу після того, як ви вранці відправляєтеся на роботу! Але тепер є порятунок. Тепер муки залишаються в минулому зі складними балетками, які помістяться в будь-яку сумку або вечірній клатч.

3. Спортивна пов’язка з вбудованою кишенею.

Як ви бігали раніше? Це те, що ви будете говорити після використання цієї спортивної пов’язки, яка зберігає ваші ключі від будинку, ключі від машини або вашу кредитну карту під час ваших тренувань.

4. Отвір для хвоста.

Катання на лижах або біг взимку, пов’язки для наших крижаних спортивних прогулянок іноді не пристосовані до морфології жіночого волосся! Але це було до появи «Smart Headband», аксесуара, у якого є отвір, щоб надіти його на симпатичний хвостик або довгу косу.

5. Розширення брюк в талії.

Кілька кілограмів додали після свят? Немає проблем, розширювач штанів летить вам на допомогу! І він працює в обидві сторони.

6. Спортивний бюстгальтер з прихованою кишенею.

Цей розумний бюстгальтер, як і манжета з потайною кишенею, дозволить вам тримати ключі при собі при будь-яких обставинах.

7. Футболка кенгуру.

Недарма її називають кишеньковим кенгуру. З цієї затишною моделлю попрощайтеся з сумкою!

8. Невидимі шкарпетки для відкритого взуття, корисна нижна білизна!

Ви не хочете відмовитися від своєї жіночності взимку? Продовжуйте демонструвати свої симпатичні маленькі ніжки з цими розумними носками, які будуть зігрівати вас всередині, не залишаючи нічого видимого зовні!

9. Капюшон, який зберігає ваші напої прохолодними.

Любителі толстовок будуть раді: на додаток до кишені кенгуру є капюшон, що також зберігає прохолоду вашого улюбленого напою! Небезглуздо для фестивалів та інших заходів.

10. Булавка для топів, які показують занадто багато.

Ваше грайливе декольте іноді змушує вас відчувати себе некомфортно, оскільки виріз занадто відкритий для обіду в сімейному колі. Булавки для одягу, справжні рятівниці, дозволять вам бути готовими до будь-якої ситуації. І не шокувати бабусю!

11. В’єтнамки, які друкують повідомлення.

Що ж, припустимо, цей аксесуар не зовсім функціональний … але дуже веселий! Ці забавні шльопанці, як чорнило, якби чорнило були б піском, дозволять хлопцеві не втратити ваш слід.

12. Расширувач для бюстгальтера.

Занадто туго або вільно, наші бюстгальтери іноді підводять нас сильно! З розширниками не потрібно думати; вони дозволяють нам вибирати, подовжувати або вкорочувати розмір нашого бюстгальтера в усій своїй простоті.

13. Футболка для малювання, безкоштовний масаж спини!

Як скористатися 100% безкоштовним масажем спини? Одягнувши дивовижну футболку, яка дозволить всім дітям малювати! Звичку краще стримати, інакше ваші модні кофти можуть постраждати …

Ось такі існую корисні речі серед одягу, які не нехтують модною стороною, і дають більше!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.