Колірні поєднання в одязі. Мода «Весна-Літо» 2016.

жіночий одяг від виробникаКожен модний сезон диктує свої правила, стверджує нові тенденції в одязі і образах. Невід’ємною частиною всього цього модного гармидеру є зміна кольорових гам, що затверджуються провідними дизайнерами і модельєрами світу. Щоб йти в ногу з часом, потрібно переглядати свій жіночий гардероб на наявність актуальних для даного сезону кольорів. Так з чого ж складається палітра поточного сезону мод?

Наступив сезон «Весна-літо 2016» обов’язково порадує всю прекрасну половину людства, тому що в рамках цього сезону будуть тріумфувати ніжність і лаконічність, легкість і жіночність в одязі. Безсумнівно, це знаходить своє відображення і в актуальній колірній гамі.

Основними кольорами майбутнього модного сезону стануть всілякі чарівні і спокійні пастельні тони, при додаванні деяких яскравих відтінків. Зупинимося на деяких з них більш детально.

Бежевий відтінок в одязі або кави з льодом. Приглушений світло-коричневий колір починає прирівнюватися до класичних тонів жіночого гардеробу. У ньому є якийсь охолоджуючий, що вабить ефект, тому в літній період даний відтінок буде особливо актуальним. Більш того, запропонований колір може розбавити будь-яку колірну гамму вашого образу, додати їй легкості і лаконічності.

Рожевий кварц. Один з найбільш ніжних і самих жіночних відтінків всієї колірної палітри в одязі. Підходить для будь-якої дами, додаючи їй трохи невинності. Ненав’язливий і простий, цей колір досить універсальний і підходить представницям з усіма відтінками волосся і шкіри. Поєднувати цей колір найкраще з такими ж ніжними тонами, не додаючи яскравих фарб, щоб не заглушити його чарівність.

Звабливий персик. Дуже грайливий, доброзичливий і приємний відтінок в жіночому одязі, який можна сміливо додавати в жіночий гардероб не тільки юним представницям жіночої половини людства, але і жінкам середнього віку. Він додасть свіжості і розбавить палітру вашого гардеробу. При додаванні до нього ніжно-рожевого кольору, створюється особливо затишний, теплий образ.

Яскраво-червоний і винний відтінки.

Різноманітність червоного кольору стало незамінною класикою в жіночому гардеробі. Синонім пристрасті і вогню, колір, який привертає до себе максимум уваги і нікого не залишає байдужим. У поточному сезоні, це благородний святковий червоний і частина винних відтінків.

Спалах зеленого. Весна і літо – час, коли світ розквітає, і навколо починають святкувати різного роду зелені відтінки. Розпускаються квіти, з’являються перші травинки, все навколо потопає в молодому листі, світ осяває спалах зеленого кольору. Всі ці природні закони відбилися і в колірних тенденції сезону. Оптимістичний зелений на перших позиціях в палітрі «Весна-літо 2016». Цей колір доречно як розбавляти пастельними тонами, так і доповнювати ще більш яскравими, наприклад, кольором фуксія.

Палітра фарб вже наступає на п’яти сезону дає величезну свободу вибору всім модницям світу. Ви обов’язково зможете знайти саме те, що підійде вам, будь-то, це лагідний персиковий, або ж насичений червоний. Живіть зі смаком, наповнюйте своє життя і жіночий гардероб фарбами, інтернет магазин жіночого одягу СТІММА в якому можна купити недорого одяг і оптом в цьому допоможе!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.