Колір одягу і осінній настрій.

джинсиРізнобарвний пилок осені або який улюблений повинен бути колір светра.

Чорний, темно-синій і сірий – це кольори, які найчастіше зустрічаються на вулицях восени. Хоча з кінця вересня нам не вистачає яскравих фарб, але з досліджень ясно, що кожен четвертий охоче одягає светр восени, колір який ще більше пригнічує його. І тут варто трохи проаналізувати дослідження, чому так?

Осінь не є одним з улюблених сезонів серед жителів нашої країни. З опитувань погодних сайтів видно, що тільки 4% вважають поточний період року, тим, який подобається найбільше. Цікаво, що незважаючи на те, що «золота осінь» – це лише колірна концепція, яку знає кожен, але спірно коли або осінь буде асоціюватися з іншими кольорами. Дослідження, проведене Dekoral Fashion показує, що до 40% співвітчизників з вересня починають нудьгувати по зеленому і 10% по жовтому.

Светр – не повинен пригнічувати і в той час як улюблені кольори жінок – блакитний (11%) або пурпурний (9%), а чоловікам подобається твідовий зелений (12%) або – як жінкам блакитний (7%), так чому ми не носимо маленькі яскраві светри. Светр або кардіган з нашого гардероба зазвичай чорного кольору (їх вибирають 11% чоловіків і 15% жінок). На другому місці були джинси синього кольору (12% жінок і 6% чоловіків) і сірі (6% жінок і 5% чоловіків). Як бачите, не дивлячись на те, що світові тренди в моді на осінь цього року в основному полягають в яскравих кольорах – помаранчевий, жовтий і зелений, наші співгромадяни як і раніше є традиціоналістами в області вибору одягу на осінь. До звання найбільшого відлюдника в світі моди нас захищає тільки той факт, що сірий в моді в цьому році!

Часто у багатьох осіння депресія починається восени і триває до кінця зими, що собою являє розлад настрою, пов’язаний з погіршенням аури – більш низька температура, більш часті дощі і менше сонця. Дослідження, проведене в 2008 році в Університеті Гумбольдта, показує, що на наш настрій впливають як температура, кількість сонця і дощ. У той же час менша кількість сонця призводило до відчуття більшої втоми у випробовуваних. Цікаво, що скорочення дня приблизно до половини респондентів було негативним, але інші відчули приплив енергії, тобто в повному обсязі погано реагують на осінь! Ми не впливаємо на кількість сонячного світла восени, але з сприйнятливістю до SAD (сезонний афективний розлад), ви можете змінити свій настрій через колір вашого одягу. Замість улюблених сірих і чорних краще надягти зелений або жовтий светр. Саме цих кольорів – за словами опитаних – нам найбільше не вистачає.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.