Класика в жіночому одязі і кежуал.

Як трансформувати стиль класика в напрямку кежуал?

Слово «кежуал» має значення «випадковий, недбалий». Деякі вважають, що кежуал є певний стиль, однак, це не так.

У моді існує кілька стильових різновидів, основні з них – класика, спорт, романтика і етностиль. Класика відрізняється стриманістю дизайну і простотою крою виробів, геометрія класичного стилю нехитра, декоративних елементів самий мінімум. Спортивний напрямок в одязі використовує найостанніші тенденції в технології текстильних виробів, відрізняється сміливими новинками в крої і оформленні. Стиль романтика відрізняється м’якими тканинами, ніжними і вишуканими елементами декору, для цього стилю характерний витончений силует крою та оформлення предметів гардероба. Етнічний стиль можна дізнатися по натуральним матеріалам і характерних особливостей оформлення в залежності від обраної етнічної тематики вироба. Кежуал передбачає певний метод поєднання предметів гардероба з метою досягнення балансу зручності і естетики. Такі композиції можна формувати в рамках будь-якого з перерахованих стилів жіночого одягу. Звичайно, слід дотримуватися деяких правил, але, в цілому, кежуал – це спосіб вираження своєї індивідуальності.

Розглянемо, наприклад, як використовувати кежуал в стилі класика. Найпоширенішими прийомами тут будуть підвертання рукавів і штанів, невеликі вольності у вигляді незастебнутих верхніх гудзиків на блузках або сорочках, також сюди можна віднести використання синіх джинсів зі строгими піджаками. Можна зробити й навпаки – надіти строгу спідницю або жіночі штани, а до них вільний верх або навіть футболку. Хороший варіант кежуал в класиці – це формування багатошарового комплекту: сюди можна віднести застосування широких кардиганів та м’яких широких шарфів, ці затишні речі сприяють підвищенню рівня комфорту і свободи при носінні класичного гардероба. Взуття теж можна обіграти для кежуал, наприклад, надіти зручні балетки або кеди до класичного одягу. З аксесуарів допоможуть додати в образ свободи сумки, ремені і біжутерія, важливо тільки не переборщити зі сміливими рішеннями.

Щоб мати під рукою всі інструменти для формування кежуал в класиці, важливо чітко уявляти собі основу класичного гардероба і придбати для себе всі його елементи, це дасть простір для творчості. Всі базові речі в одязі повинні бути підібрані з урахуванням особливостей будови фігури і бути в змозі приховувати недоліки і підкреслювати їх гідності. Те ж саме відноситься і до кольору, адже, як відомо, у кожної людини свій (один з декількох існуючих) кольоротипів, і нехтувати цим не варто. А щоб зробити образ вже зовсім ідеальним з точки зору смаку, не потрібно забувати про елегантну зачіску і непомітний макіяж. Далі формується варіант жіночого одягу з урахуванням всіх вищезазначених прийомів кежуал з оглядкою на індивідуальні особливості фігури і кольоротипу – ось, власне, і весь секрет вдалого вибору.

Інтернет магазин жіночого одягу від виробника STIMMA, пропонує купити одяг оптом і в роздріб недорого!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.