Класичний жіночий одяг або стиль мінімалізм.

купити пальто недорогоМінімалізм в жіночому одязі – ще одний модний напрямок, який передбачає стриманість, але при цьому збереження загального стилю образу. У стилі мінімалізм можна побачити кольори з класичного стилю, а також подібні види крою і фасонів одягу. Адже вони багато в чому перетинаються один з одним, але є і досить істотні відмінності.

Мінімалізм в плані одягу може бути індивідуальним. Для того, щоб створити такий образ, важливо прислухатися до останніх трендів сезону. Ті відтінки, які близькі один до одного в одному образі, можуть стати прекрасною основою для жіночого вбрання. Але яскраві кольори допустимі, важливо тільки, щоб вони були не кричущими, а цуть приглушеними.

Можна пограти з балансом між фактурою образу і його обсягом. Наприклад, прекрасним поєднанням будуть сірі штани і сірий светр оверсайз. Гармонія сірого кольору в образі створить основу для створення мінімалізму. Доповнити образ так, щоб він не був нудним, можна яскравою сумкою або туфлями. Але важливо пам’ятати одне правило: Якщо в образі стилю мінімалізм присутня яскрава річ, то вона повинна бути тільки однією.

Незважаючи на те, що стиль мінімалізму в жіночому одязі здається досить простим, це оманлива ілюзія. Адже до такого стилю потрібно бути психологічно налаштованою. Адже стиль мінімалізму передбачає природність образу. Тому прихильницям яскравих напрямків в одязі, таких, наприклад, як стилю Бохо або Гламур, не припадуть такі зміни до душі. Якщо бажання змінити кардинально імідж є, то в психологічному плані найкраще почати плавний перехід, поступово додаючи в образ все більше мінімалізму. Рідкісний перехід може супроводжуватися навіть стресами через відсутність звичної яскравості і контрастів.

Мінімалізм в одязі усвідомлено вибирають ті особи, які вважають за краще не йти в ногу з модою, але завжди виглядати охайно і стильно. Вони не люблять особливо морочитися з приводу підбору колірних рішень або аксесуарів. Стиль мінімалізму в одязі допомагає також скоротити витрати в плані фінансів, оскільки жіночі базові речі з гардероба можуть прослужити не один сезон і, також, як і в класичному варіанті, не вийдуть з моди мінімум пару сезонів, а то і більше. При цьому мінімалізм відбивається не тільки в одязі, але ще і в зачісці, аксесуарах та макіяжі.
Саме тому варто тисячу разів зважити всі за і проти, перш, ніж вирішуватися на різку зміну свого вигляду.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.