Класичний одяг – імідж жінки.

posted in: Жіночий одяг | 0

купити червоне платтяКласичний імідж жінки.

Жінка, що віддає перевагу класичному іміджу, дуже вимоглива до стану свого волосся і до її зовнішнього вигляду. Зачіску вона вибирає з урахуванням величезної кількості варіантів укладання. Найчастіше її вибір падає на каре. Найпереважнішим кольором волосся для неї буде натуральний, проте якщо їй доводиться вдаватися до фарбування волосся, то кольори будуть дуже близькі до натурального. У макіяжі вона проявляє вишуканий смак і їй вдається за допомогою спокійного нейтрального макіяжу підкреслити всі свої природні переваги. Вечірній макіяж вона може собі дозволити більш яскравий, але він ні за яких умов не буде зухвалим. Головна вимога, що пред’являється до косметики – це якість, що робить її прихильницею дорогої косметики широко відомих виробників.

В одязі жінки класичного типу безумовним фаворитом є костюм або класична сукня. Костюм цілком може бути брючним або зі спідницею, єдине до нього вимога – бездоганність і строгість як і до сукні. Взуття вона завжди вибирає дороге, виконане з натуральних матеріалів, що не привертає увагу. Основним критерієм вибору буде зручність та простота, тому як величезне значення жінка надає і ході в тому числі. Завершеність образу вона створює за допомогою ретельно підібраних аксесуарів. Ними служать різні шовкові шарфи і хустки, дорога біжутерія, сумка тільки з натуральної шкіри і хороший годинник.

Її увагу приверне мобільний телефон  відомої на ринку марки, який вона обов’язково буде зберігати в чохлі, виконаному зі шкіри або іншого матеріалу, що говорить про розкіш.

Романтичний імідж жінки.

Одяг класичний, що покликаний підкреслити всі достоїнства її фігури. Такої мети вона домагається за допомогою легких, повітряних і м’яко сповзаючих тканин. Взуттю вона надає дуже велике значення, вибираючи тонкий витончений каблучок і стильні елементи прикраси. Взуття її повинно підкреслювати стрункість та витонченість її ніг.

Обраний жінкою імідж, як правило, гармонійно поєднується з її внутрішнім особистим стилем, який неминуче диктує її характер і світогляд. Мати власний стиль – це розкіш сміливої ​​жінки, що дозволяє собі бути самою собою. Макіяж вона вважає за краще м’який, прозорий.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.