Класичне поєднання чорного і білого.

купити кофтуНезалежно від того, якому стилю жіночого одягу ви віддаєте перевагу, напевно в ньому є поєднання чорного і білого кольорів. Ця колірна пара вважається підходящою для ділових костюмів, вечірніх суконь, брутальних і жіночних образів. Її універсальність полягає в комбінуванні форм і фасонів речей. Змінивши всього пару деталей в чорному і білому кольорах, ви отримаєте новий стиль і новий варіант для вечора.

Класичні сукні в одязі.
Однією з найвідоміших колекцій, в якій поєднання чорного і білого було найбільш вдалим, вважається New Look від Крістіана Діора. Свого часу вона змінила ставлення жінок до моди і до самих себе. Діор представив розкішні приталені сукні з корсетом, які дозволили жіночності знову увійти в моду. У цій колекції були сукні рожевого, бежевого, персикового, сірого кольорів, але саме чорні і білі варіанти стали її символами і користуються популярністю до цих пір.

Чорні маленькі сукні з білою обробкою, комірцем або поясом теж залишаються вічною класикою, яка завжди в моді, незважаючи на мінливі тренди і тенденції.

Виразні поєднання в одязі.
Завдяки моді на вантажні та ретро-речі, поєднання чорного і білого повернулися до нас в новому втіленні. Тепер сукні 50-х і 60-х років знову зустрічаються в колекціях кутюр’є, а тренд на монохромні наряди активно культивується відомими дизайнерськими будинками. Наприклад, поєднання білих бус з перлів і чорного плаття знову можна побачити на подіумах в цьому сезоні. Багато років тому такий образ втілила Одрі Хепберн, подарувавши світові моди черговий класичний варіант одягу на всі часи.

Для того, щоб виглядати стильно практично на будь-якому заході поєднання чорного і білого буде універсальним. Якщо ви не знаєте, що надіти, щоб виглядати доречно – поєднуйте чорний і білий кольори. Використання тільки чорного кольору може зробити ваш образ строгим і навіть драматичним, вибір тільки білого – непрактично. Але поєднання чорного з білим буде оптимальним.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.