Кардигани, блузки і хустки – одяг в Англійському стилі.

жіночі кардиганиАнглійський стиль в одязі як ніби спеціально створений для  британської леді. Він містить в собі строгість, вишукані манери, елегантність і витонченість. Це завжди служило ознакою бездоганно хорошого тону.

Істинну британку відрізняє неквапливість і вишуканість, плавні відточені рухи, почуття гармонії і смаку. У такій же манері створений і англійський стиль одягу для жінок. Така манера одягатися зовсім не підійде спекотні уродженці тропічних країн – він несумісний з її киплячою кров’ю і пристрасною натурою. Жінки України відмінно же можуть поєднувати елементи даного стилю в своєму базовому гардеробі.

Абсолютно неприйнятним такий стиль і для жінки – вамп, чиїм сенсом життя є охота на представників протилежної статі.
Британська консервативність і стриманість не сприймає агресивної сексуальності. Класичними правилами костюма в англійському стилі є практичність і добротність в поєднанні з елегантністю і бездоганним кроєм. Ніякої недбалості цей стиль не сприймає.

Перевагу при пошитті жіночого одягу, цей стиль віддає якісним тканинам. Блискучі добавки і еластична синтетика несумісні з викторианскими традиціями.

Колірна гамма жіночого одягу повинна бути відмінною – перевагою тут віддають природним кольорам – коричневим, сірим, зеленим. Можна внести нотку свіжості й запалу за допомогою небесно-блакитного або персикового кольорів. Однак такі яскраві відтінки повинні бути присутніми в невеликій кількості. Під сірий костюм або кардиган можна надіти блакитну блузку або яскравий шийну хустку. Сукню чи костюм з традиційну клітку можна відтінити яскравим паском контрастного кольору або незвичайними клапанами на кишенях.

Деталі англійської костюма відбуваються за допомогою строгих великих стібків. Комір звичайно має піджачний крій. Розріз на спідниці може бути дуже невеликим.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.