Капсульний гардероб. Нюанси створення.

жіночий жакет, потерті джинси, приталений жакетУ будь-якому гардеробі необхідні базові речі. Однак навіть наявність такого одягу не гарантує задоволення всіх потреб в образі. Часто буває складно підібрати лук навіть з наявними речами. Швидко скласти новий імідж для того чи іншого випадку допоможе капсульний гардероб, дивимося каталог одягу в інтернет магазині Стімма.

1. Особливості капсульного гардероба.

Поняття вбиральні «капсули» з’явилося в 70-х роках XX століття. Її сенс полягає в тому, що в шафі повинні бути тільки ті предмети одягу, які гармонійно поєднуються один з одним і дозволяють скласти багато образів. При цьому будь-який ансамбль може доповнюватися сезонними речами з настанням нової пори року. Створення вбиральні капсули нагадує збірку конструкції Лего: спочатку необхідно вибудувати основу, а потім доповнити її відсутніми деталями.

Капсульний гардероб являє собою набір речей, поєднувані один з одним по стилю, колірній палітрі і сфері використання. Якщо не враховувати прикраси і інші аксесуари, капсула містить в середньому 5-7 елементів.

Капсула дозволяє підібрати кілька образів для однієї сфери життя. Капсульний гардероб може бути для роботи або святкових заходів, для зими або літа. Капсула для офісу включає елементи в діловому стилі, які відрізняються лаконічним кроєм і стриманими відтінками. А для літнього відпочинку гардероб передбачає наявність яскравого і вільного одягу.

2. Корисні поради.

Перед організацією нового гардероба необхідно врахувати деякі нюанси. Знаючи особливі хитрощі, вийде грамотно і швидко скласти будь-яку капсулу:

• Діаграма. Спочатку потрібно намалювати діаграму у вигляді кола, яке слід розділити на секції. Кожна частина означає певну область життя. За діаграмою буде простіше зрозуміти, які сфери переважають у господині гардероба. Чим важливіше область життя, тим більше речей для неї має бути в шафі. А від зайвого одягу варто відмовитися.
• Структура. Зазвичай капсула містить 4-6 елементів верху і 2-3 речі для низу. Рекомендується формувати гардероб з низу і взуття. Коли спідниці та брюки будуть підібрані, тоді їх доповнюють блузками, сорочками, кофтами і светрами. До сформованої бази можна сміливо додавати аксесуари.
• Капсула повинна рости вглиб, а не вшир. Знаючи про цей нюанс, можна буде легко поєднувати між собою будь-які речі в гардеробі.

3. Сезонні капсули.

Звичайно, що в шафі має бути досить куплено одягу для різних сфер життя. Але головним все одно вважається сезонний капсульний гардероб. Для кожної пори року треба підбирати окрему капсулу. Не варто забувати і про те, що є міжсезонні елементи одягу, які можна використовувати відразу для двох сезонів:

• Зима. Зимовий гардероб відрізняється безліччю теплих речей. У ньому чимало верхнього одягу. Капсула для холодного сезону обов’язково включає куртки, пуховики і шуби. З аксесуарів необхідні шапки, шарфи, рукавиці та рукавички. Акцентні деталі зимового гардероба – хутряні, вовняні, шкіряні і кашемірові речі.
• Весна. Після холодної та морозної зими хочеться більше легких і витончених речей. Для весняної капсули характерні романтичність і грайливий настрій. У теплий сезон можна сміливо експериментувати з образами. Весняні ансамблі рекомендується створювати за допомогою яскравих і пастельних відтінків.
• Літо. Літня капсула містить переважно речі для відпочинку: футболки, топи, шорти, спідниці, сукні, сарафани. У колірній палітрі повинні переважати світлі і соковиті тони. Також вітаються різні принти, флористичні візерунки та орнаменти на одязі.
• Осінь. Цей сезон багато дівчат чекають з нетерпінням. Осінь – саме атмосферна пора року, яка передбачає складні і цікаві образи. Осінні сети відрізняються гамою насичених відтінків, контрастними фактурами і багатошаровістю. Одяг слід вибирати з якісного матеріалу: твіду, замші, вельвету, шкіри, кашеміру.

Капсульний гардероб ідеальний для тих людей, які бажають створювати багато різних луків і не витрачати багато грошей на покупку одягу. Уміння формувати капсули дозволить заощадити зайвий час на підборі речей і подарує можливість щодня виглядати по-новому.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.