Історія жіночого одягу.

posted in: Жіночий одяг | 0

жіночий одягУ кожного в шафі можна знайти повним – повно старих речей, але мало хто замислюється, що кожна з них має власну історію створення.

Цікавий предмет жіночої білизни – боді. Зовні він схожий на купальник спортсмена, але на відміну від останнього, одягати його потрібно через голову. З’явився цей елемент жіночого гардероба давно, але, тим не менш, популярний і донині.

У 2010 році основні Будинки моди, ніби змовившись, запустили його в усі свої колекції. Віддають свою перевагу боді Мадонна і Дженніфер Лопес, і часто використовують його в своїх сценічних образах.Купальний костюм бікіні, що складається з двох частин, був названий на честь атола, на якому випробовували ядерну зброю. Існує безліч різновидів цього купальника, і навіть є чоловічий варіант, який називається манкіні.

Джинси були задумані спочатку, як робочий одяг. Оригінальна текстура тканини сильно відрізнялася від сучасних зразків, в неї вплітали волокна льону, а сам склад був набагато грубіше. “Денім” – таку назву носить сучасний матеріал, з якого виготовляються джинси. Щорічно для обробки тканин, витрачається два мільйони доларів, – саме в стільки обходиться пемза, яку постачають з Греції та Туреччини. Прикрашати джинси придумали хіпі, вони використовували для цього всілякі ланцюжка і стрази, до речі, рвані джинси – теж їх заслуга. Цей рух загубився в часі, а от джинси продовжують прикрашати.

Кепка, яка є у кожного – це бейсболка. З’явилася вона, так само як і бікіні, в середині минулого століття і була придумана спеціально для гри в бейсбол, звідси і пішла її назва. Кепка стала користуватися популярністю серед уболівальників, які приходили на матч, а пізніше цю моду підхопив і весь світ.

Слово бюстгальтер, в перекладі означає – підтримка. Вперше це слово було використано журналом “Vogue” в 1907 році, до цього його називали просто – ЛБ, що означає – ліф для бюста, звідси до речі, пішла і друга назва – ліфчик. До 1920 року всі бюстгальтери вироблялися тільки одного обсягу, і тільки набагато пізніше, їх почали сортувати за розміром і формою.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.