Історія жіночої сукні і нові стильні сукні.

posted in: Історія одягу | 0

платьяЩось схоже на сукню з’явилося на плечах чоловіків і жінок в одинадцятому столітті. Більше плащі, ніж сукні відрізнялися довжиною і тканиною, дорогий плащ був пошитий з шовку, прикрашений вишитими орнаментами, а бідні люди носили грубе полотно непоказних кольорів.

З появою на ринку східних тканин різновид суконь збільшився, але все так само приховувало риси прекрасного жіночого тіла.

З часом з’являлися риси талії, глибокі декольте, а потім і зовсім прийшла мода на корсети. Жінки терпіли нестерпний біль, щоб відповідати віянню моди тих часів. Нові стильні сукні підкреслювали жіночі форми, підводилися груди і стоншувалася талію.

Плаття пройшло крізь масу змін, дуже сильно вплинули на розвиток моди Франція. Вона змінила строгий жіночий силует, помпезний стриманий на легкість і витонченість, навіть якусь романтичність. Талія піднялася вище, зникли ненависні корсети, спідниця стала вільнішою, таке купити плаття було чимось новим. Епохи змінювалися, у сукні з’явився довгий шлейф, при цьому нижня тканина відкривалася спереду, вся спідниця трималася на дротовому каркасі.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.