Історія виникнення суконь.

posted in: Історія одягу | 0

сукніУ 1840 році була створена перша гідна модель швейної машини. Її сконструював Бартоломео Тимон – французький майстер, зробивши процес шиття набагато простіше, моделі суконь почали ускладнюватися, а вартість на них падати.

Двадцяте століття змінило моделі суконь кардинально. Вони почали зменшуватися, талія опускатися, тканина обтягала жіночі тіла роблячи їх більш сексуальними і жіночними. Поки не прийшла друга світова війна, суворий час забрав все, що можна з жіночого плаття, довгі спідниці манжети і складки на тканині були б зайвим марнотратством в настільки бідні часи. Та й форма була щоденним одягом для багатьох жінок. Взагалі, цей сумний час все людське життя залив сумом і сірими кольорами. По закінченню цього жаху в моду повернулися елементи класики і романтичності. Модельєри робили все можливе для того, щоб прикрасити вулиці і додати радості суспільству одягом. З 70-х років в моду увійшли довгі спідниці хіпі, на зміну вічної слухняності епох суспільство збунтувалися, з’явилися безліч віянь моди, часто кардинальних. Зараз же жінка сама може вибрати свій стиль сукні, не звертаючи уваги на той час, в якому вона живе, оскільки рамок вже не існує в жіночій моді.

Я впевнена, що така жіноча річ як сукня, що несе в собі стільки сенсу і святковості повинна висіти в кожному гардеробі. Світові зірки експлуатують її, підбираючи все нові і нові моделі. Це настільки багатогранне мистецтво створення моди, що людські фантазії поки немають кордонів. Все змінюється, та так швидко, що складно встигнути купити наймодніше, щось своє – сукню. Жінки тепер мають можливість бачити своїми очима тенденції інших країн по телевізору, на сторінках глянцевих журналів. Можуть самі придумувати моделі суконь і замовляти їх у швачок.

Різноманітність тканин і багаторічний досвід, розв’язує руки модельєрам. Тим більше, що рамок обмежень для милих дам тепер не існує, тільки лише власні переваги, смаки. Іноді можна побачити на вулиці жінку, яка виглядає як жінка з обкладинки, дуже сміливі та яскраві сукні прикрашають жіночі тіла.

Плаття просто має бути у кожної дівчини, воно як невід’ємне поняття жіночої краси.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.