Історія успіху – жіночі лосини!

posted in: Історія одягу | 0

дівчина в лосінахЯк багато придумано для того, щоб жінка стала неповторною, щоб від неї не можна було відірвати очей. Жінка прикрашає себе з давніх часів, придумуючи все нові і нові хитрощі, розкриваючи свою красу і одними з таких затребуваних вивертів бажання купити лосини, щоб підкреслити красу жіночих ніг і зігріти їх в прохолодну пору року.

Починаючи з звичайних прикрас з кісток на шиї стародавніх жінок, закінчуючи дорогоцінними шедеврами ювелірного мистецтва.

Що ми знаємо про лосинах, так популярних зараз?

Зазвичай історія появи такої, здавалося б, дрібниці не цікавить нікого. Але ось ті тонкі красиві лосини з різних тканин, які ми бачимо щодня на дівчатах, з’явилися як річ, яка здатна була зігріти чоловічі ноги в лютий холод під час війни, на полюванні або просто під час прогулянки холодною зимою. Шилися лосини зі шкіри,

і дуже сильно обтягували ноги, були так би мовити другою шкірою. Її таку тугу, одягни на ноги було складно, то її перед цим мочили, одягали на ноги і вони сохли прямо на чоловікові. Звучить дуже незручно і занадто витіювато, незрівнянно з сучасним зручним прототипом. Але навіть найпрекрасніше з аксесуарів жіночого гардеробу – спокусливі панчохи, з’явилися спочатку на ногах середньовічних лицарів, які, між іншим, зобов’язані були самі собі їх і в’язати. А от якби жінка одягнула б у ті часи панчохи, це було б не зрозуміле суспільством і вважалося б непристойним. В історії було місце моменту, коли жінки почали облачати свої ніжки в панчохи, трохи коротше, ніж чоловічі, але все ж панчохи. Першими почали виробляти на світ чарівні аксесуари англійські майстри.

Лосини носилися ще у восьмому столітті в Шотландії горцями. У ті часи і в тих місцях температура стабільно трималася низькою, жінки ховалися по будинках, а от чоловікам на холоді допомагали лосини. Тобто вони були зручним споконвічно грубим одягом, призначеним захищати, тільки уявіть, по скільки місяців лосини не знімалися з тіла.

Жінкам такий зручний аксесуар довго був не доступний. Так довго тривати не могло, коли жінки зняли свої величезні дзвоновидні сукні з низкою шарів тканини, яка гріла ніжки чарівних дам століттями, на їх місце просто повинно було прийти, щось щоб зігріти жінок. Цим рішенням стали теплі панчохи, а потім теплі лосини.

У холодній вологій Англії лосини були порятунком для чоловіків, потрапивши ж до Франції, лосини неминуче були не зрозумілі і не прийняті. Витончене французьке суспільство просто не зрозуміло, навіщо потрібні ці брудні незручні лосини. Франція – королева панчіх з найтонших тканин, відкинула новинку, єдине застосування можливе для них було захист від колючої трави і укусів комах далеко від дому на полюванні. Навіть солдатські штани були пошиті з теплої бавовни, не готові були французи на такі жертви, та й навіщо, клімат у Франції набагато краще Англійського.

Коли люди навчилися обробляти шкіру, роблячи її м’якою і приємною, французькі швачки та модельєри відразу втілили в життя англійський крій лосин. Тоді вони називалися легінсами.

Розповсюдження та продаж лосин оптом по земній кулі не була така проста як в наш час. Так по порядку вони дійшли до російських територій. Їм змінили назву на звичне для нас лосини, але не дуже радісно прийняті, вони все ж були дуже незручним одягом для військових, оскільки ті перебували на ногах дні безперервно, натираючи шкіру і доставляючи масу незручностей.

Лосини виробництво їх змінювалося, удосконалювалися разом з розвитком текстурної промисловості і в міру необхідності почали шитття лосини з інших матеріалів крім шкіри. Водонепроникні, теплі лосини як аксесуар гардероба вірою і правдою прослужили всі суворі воєнні часи і були не забуті суспільством, перетворившись на стильний аксесуар сучасного гардероба жінки.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.