Інтернет магазин хусток.

жіноча хусткаЯк ви вже помітили, в моду стали повертатися ті речі, які останні десятиліття «пішли в комору». І одним таким аксесуаром є жіноча хустка. Цю річ стилісти легко замінюють шарфами, косинками і палантинами, але все ж таки хустку ні замінить жодна річ в світі. Цю частину гардероба прийнято носити на плечах, але в наш час хустка набуває ще кілька функцій. Сьогодні жінки носять хустки не тільки на плечах, а й на голові, як головний убір і навіть у вигляді пояса, що робить жіночий образ вельми оригінальним.

Так давайте розкриємо «бабусину скриню», і подивимося, що в ній лежить.

Павло-посадська хустка. Ця хустка характерна своїм яскравим, суцільнокроєним малюнком, характерним тільки нашій культурі. Головними мотивами малюнка стали «боб» і «класичний огірок», рослинність, квіти і геометричне переплетення візерунків. Кольорова орнаментація часом буває дуже яскравою, поєднуючи в собі всі фарби літа. Всі малюнки спочатку були продумані професійними художниками на папері, далі, вручну їх ткали на тканині. Для виробництва використовували тільки вовняні волокна, вони мають високу міцність і морозостійкість. В даний час така хустка прикрасить образ будь-якої дівчини. Стилісти рекомендують носити жіночу хустку з шубою з натурального хутра (норки, писця, лисиці, соболя), це буде виглядати дорого і стильно.

Ажурна павутинка. Протягом багатьох століть ажурна вовняна хустка користується величезною популярністю у дівчат і жінок. Хустка виконана виключно вручну, кожен візерунок і дизайн індивідуальний. Хустки частіше мають білий, молочний, сірий, блакитний або чорний кольори. Тонка, ажурна в’язка візуально нагадує сітку або марлю, але по теплових властивостях ця хустка не поступається навіть шалі. Головне, про що необхідно подбати, уберегти її від молі. Біла павутинка з легкістю може прикрасити будь-який образ сучасної леді, а також дуже багато наречених вважають за краще накидати цей чудовий аксесуар на плечі. Ну і звичайно, якщо звернутися до нашої сучасності і звернути увагу на моду, ви побачите, що модні торгові будинки давно зрозуміли, наскільки популярна хустка, як аксесуар і пропонують своїм покупцям величезний модельний ряд на будь-який смак і гаманець найрізноманітніших хусток.

Брендові хустки сьогодні затребувані як ніколи. Сьогодні їх виготовляють практично всі модні торгові будинки. Найрізноманітніші розміри, тканини і забарвлення не залишать байдужою жодну сучасну модницю.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.