Інтернет магазин одягу. Класичний стиль завжди в моді.

posted in: Історія одягу | 0

Класичний стильІнтернет магазин жіночого одягу “Stimma” пропонує одяг недорого. Сlassicus в перекладі з латині означає зразковий. Все тільки вищого класу і без зайвої розкоші – це тенденції класичного стилю в моді. Коко Шанель, Одрі Хепберн, Маргарет Тетчер, Жаклін Кеннеді, Мерлін Монро – безперечні представниці цього напрямку в моді. Твердження про те, що одягаючись в стилі «класик» завжди будеш на піку елегантності, виправдовує себе. Секрет цього стилю здебільшого в цілісності образу, узгодженості, пропорційності і злагодженості. При всій своїй стриманості і тактовності класичний стиль неможливо назвати одноманітним або педантичним, він фундаментальний, але не пихатий і не зарозумілий. Володарка будь-якого типу фігури, незалежно від віку, вибравши класичний стиль, завжди буде виглядати доцільно і доречно.

Прообразом класичного стилю по праву став англійський чоловічий костюм початку 17 століття. Перетворення елементів чоловічого вбрання в жіночому гардеробі здійснювалося вкрай повільно і з великим протиборством. Наслідком діяльного прагнення жінок запозичувати чоловічий гардероб стало феміністично налаштоване рух за рівні права жінок з чоловіками. Коко Шанель довершила початковий етап формування класичного стилю, створивши свої перші колекції, які потрясли світ. Товариство з задоволенням визнало функціональність, зручність і красу нового напрямку. Сучасний світ моди важко уявити без брючного костюма, твідового жакета, маленького чорного плаття, спідниці нижче коліна. Шанель вважала коліна не найкрасивішою частина жіночого тіла і воліла їх приховувати.

Відмінними рисами класичного стилю жіночого одягу є якість і мінімалізм, відсутність яскравих принтів і помітних прикрас. Односкладовість тісно переплітається з елегантністю, все чітко і ясно, більше трьох елементів – це вже надмірність і ознака вульгарності. Це стиль комфорту та реалістичності, він прагматичний і заповзятливий. Тканини однотонні або з малюнком неяскравими прямими лініями. Кольори виключно приглушених відтінків і пастельних тонів. У зачісці -акцент на природність. Макіяж ретельно виконаний, а ля натюрель, що підкреслює природну красу дуже ніжно і ненав’язливо. Основні елементи завжди поєднані між собою. Наприклад, блузу, топ і водолазку можна вільно комбінувати з брючним костюмом, спідницею прямий або расклёшенной, із запахом або в складку.

Жакет підійде до суворого жіночому сукні і прямим штанів, рівнозначно як і приталені або пряме пальто. Туфлі-човники завжди виглядають акуратно і зворушливо, каблук не вище семи сантиметрів. Образ довершують шийні хустки, капелюшки, сумки різної форми, біжутерія та аксесуари дуже стисло, без бурлеску. Класичний стиль в одязі доповнюється темпераментом, характером і станом душі. Навіжена безграмотна і невихована особа навряд чи приховає свою сутність під одягом. Потрібно обов’язково стежити за манерами, поставою, промовою. Дама класичного стилю – це якийсь зразок доглянутості, інтелігентності, стриманості, делікатності, освіченості. Краса зовнішня обов’язково повинна успішно гармоніювати з красою і багатством внутрішнього світу.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.