Ідеальний гардероб для жінки.

купити платтяЧи при зборах на будь-який захід у вас з’являлися думки про те, що нічого надіти? Якщо такі думки виникають занадто часто, то потрібно розібрати гардероб. Не в тому сенсі, що там потрібно навести порядок. Так, це важливо, але основна ідея – знайти слабкі місця свого гардероба.

Для того щоб знайти слабкі місця в своєму гардеробі потрібно дістати весь свій одяг, взуття та аксесуари. Таке заняття може зайняти весь день, тому краще вибрати вихідний день. Для початку поєднуємо верх. Образів з одним верхом повинно вийти мінімум п’ять, також з умовою, що цей образ буде надітий як мінімум двічі. В деякому «ідеальному» гардеробі верху, мабуть, на один екземпляр більше. Якщо знаходяться речі, які абсолютно ні з чим не поєднуються, то не варто їх викидати. Краще відкласти такі речі на окрему полицю.

Як тільки гардероб розібраний і речі скомбіновані, перебувають пробіли. У кого-сь їх два – три, а у кого-то їх занадто багато. При зміні свого стилю можна звернутися до різних видань. Вибрати трохи фотографій, які залучають погляд. Звідти можна дізнатися, що саме приваблює, а які речі дивують.

Потрібно згадати в яких речах відчувається впевненість і внутрішня сила. Може, найзручніше ходити в довжині максі? Тому запам’ятовуємо, коли в останній раз було таке відчуття, з чого складався образ.

При створенні унікального стилю варто звернути увагу на відмінні риси. Така унікальність зможе відновити портрет. Головне, не захоплюватися з унікальністю, є ризик стати «міською божевільною».
У гардеробі, може бути, безліч однакових речей. У когось, це червоні светри, а у когось зелені сумки. Якщо і в своєму гардеробі можна знайти безліч схожих речей, то це знак. Значить, людині комфортно в тій чи іншій речі.

У будь-якому гардеробі є річ, яка не вписується в загальний стиль. Це, може бути, щось нетипове. Тільки як таке могло залучити? Може, тому, що сподобався колір або крій? Якщо відповідь наближена до такої, то варто спробувати, щось з того стилю.

При побудові власного стилю потрібно вміти знаходити плюси і мінуси. Не можна побудувати стиль на словах, що немає мінусів. Якщо ж мінуси знайшлися, то можна вигідно перекреслити їх плюсами.

Стиль зібраний, але все одно, що щось не те? Можливо, проблема криється в якості шкіри, нігтів або волосся, а здорове тіло саме красиво, а стиль додається, як сережки до образу. Для початку потрібно зайнятися здоров’ям, а потім починати, щось міняти.

І головне – це впевненість в собі. Людина, яка не вірить в себе, не може привертати до себе погляди. Після здорового тіла, слід впевненість в собі, а потім створення унікального стилю.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.