Грамотне поєднання кольорів – запорука стильного образу.

курткаІ не цікавлячись віяннями моди, можна виглядати чудово – досить слідувати самому собі, а також брати в допомогу кілька нескладних секретів стилю, про один з яких і піде мова. Грамотне поєднання кольорів – це основа образу, адже і дороге плаття від іменитого модного будинку можна запросто зіпсувати шарфиком невідповідного кольору.

В особисті скарбничці будь-якої жінки є улюблений колір, який надає образу свіжості і легкості, а якийсь навпаки псує все, що тільки можна. Формула успіху для кожного унікальна, але має загальне визначення – поєднання особистих переваг з основами стилю. Комбінації кольорів мають кілька форм:

Однотонність – характеризується витриманістю в одному кольорі з використанням різних відтінків, в лінії від світлих до темних. При цьому варіанті найзручніше використовувати улюблений колір у всьому його багатстві, акцентуючи талію темнішими відтінками, до верху же краще застосувати світлі тони.

Ахроматичності – класичні поєднання білого, сірого і чорного кольорів. Класика, актуальна в будь-який час, але тут не можна забувати про одне просте властивість: чорний надає фігурі стрункість, білий же – пишність форм.

Контрастність – використання пар протилежних кольорів в колірному колі. Для цього типу необхідно мати певну сміливість. Краще використовувати відтінки основних кольорів, наприклад, на парі червоного і зеленого взяти смарагдовий та пурпурний, щоб уникнути пафосу. Основні пари: синій – оранжевий, фіолетовий – жовтий, зелений – червоний.

Потім необхідно проаналізувати елементи свого гардеробу на основі отриманої інформації, застосувавши ці маленькі хитрощі. Результатом стає досягнення гармонійності створеного образу зі станом душі і тіла. Але час змінюється, і людина не стоїть на місці – експерименти з кольором допоможуть урізноманітнити сіру повсякденність та привнести в життя нові моменти.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.