Головні відмінності якісної термобілизни!

термобілизна оптомУ зв’язку з настанням холодів, а також з відкриттям гірськолижного сезону, люди переглядають інтернет магазини одягу в пошуках покупки якісної і недорогої термобілизни. Перед тим, як купити термобілизну варто звернути увагу на деякі важливі факти, щоб Ви дійсно купили якісну термобілизну і не переплатили.

Незаперечним є той факт, що ще ніхто не зміг придумати, щось більш практичне, ніж термобілизна для холодної пори року, яка з легкістю може замінити об’ємні в’язані светри і кофти, при цьому збереже тепло протягом усього дня. Завдяки своїй ефективності утримувати тепло, термобілизна користується популярністю не тільки у гірськолижників, а й у людей які стежать за своїм здоров’ям і хочуть відчувати себе комфортно під час зимових прогулянок. Тому, перед тим як купити термобілизну чоловічу чи жіночу зверніть увагу на ряд чинників:

1) Термобілизна має складатися від 60% до 100% із синтетичних матеріалів, найчастіше використовують поліестер. За допомогою системи cool max, волокна поліестеру роблять спеціальної форми із закругленими краями, основними властивостями яких є краще відведення вологи від тіла при цьому не пропускаючи тепло. Також іноді додають до складу бавовну, така білизна призначена для пасивного використання, основною властивістю якої є збереження тепла, а не відведення вологи.

2) Якісна термобілизна повинна мати обов’язково плоскі шви і ергономічний крій. В іншому випадку буде відчуватися дискомфорт при носінні в місцях потовщення на швах.

3) Важливими відмінностями якісної термобілизни від підробки є наявність таких чинників як розташування бірок, етикеток, розмірів на внутрішній стороні виробу, крім термопечаті. Так як термобілизна є натільна, вся інформація повинна розташовуватися на зовнішній частині виробу.

4) Якісно пошита термобілизна повністю відводить вологу і зберігає тепло, що забезпечує комфортне перебування на повітрі в холодну погоду. Тонка тканина і ідеальне облягання дозволяють носити поверх термобілизни штани, джинси, кофти або джемпери, не доставляючи дискомфорту і неприємних відчуттів.

5) Для людей які ведуть менш активний спосіб життя, кращим варіантом буде купити термобілизну з додаванням волокон вовни. Даний тип термобілизни має так само влаговідштовхуючі властивості, прекрасно зберігає тепло, завдяки своєму натуральному складу і відмінно виводить піт, навіть якщо костюм вологий. Серед позитивних моментів можна відзначити збереження тепла навіть в суворі морози, стійкість до різного роду бактерій і нейтралізація запахів. Термобілизну з вовни рекомендується використовувати в холодних сухих погодних умовах.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.