Головні тренди – сукні 2019.

платтяДизайнери в новому сезоні не ставлять жодних обмежень, тому дівчатам доводиться самим створювати собі образи. Але все одно потрібно дотримуватися вже встановлених трендів, щоб залишатися модною і не виглядати не гармонійно.

Легкість.

Важливо підбирати і купити сукні, які обов’язково будуть надавати жіночності і легкості, в якому б стилі вони не були пошиті. Зрозуміло, найкраще з цим впораються легкі тонкі тканини з органічними принтами, але це не обов’язково. Можна просто замінити це монохромностью або мереживом. Особливо популярно купувати сукні легких тканин, які досягали б щиколотки або хоча б коліна.

Багатоярусність.

Такі сукні краще купувати довжини міді або міні. Це досить – таки цікаве рішення, так як, по суті, плаття по собі приталені і через це прекрасно підкреслюють вигини фігури і приховують її недоліки. Але при цьому через багатошаровість створюється враження надзвичайної легкості та романтичності, хоч такі сукні більше одягаються в повсякденному стилі.

Багатоярусність можна показати не тільки однієї і тієї ж тканиною. Дозволяється використовувати атлас, мереживо, прозорі тканини, рюші і прикрашати все це стразами і нашивками.

V-виріз сукні.

У всі часи актуально купувати сукні з красивими вирізами, які б підкреслювали фігуру і показували красиві груди. У новому сезоні залишається найактуальнішим і трендовим V-виріз, який своєю гостротою і глибиною додає образу зухвалості і сміливості, при цьому не прибираючи жіночності та легкості. Однак потрібно враховувати особливості фігури – далеко не всім може підійти даний виріз саме через глибину.

Органіка.

Уже не перший рік, а тим більше сезон, в моді органічний принт. Він, безсумнівно, підкреслює легкість і жіночність, а завдяки численним квітам може надати навіть загадковості. Його актуально використовувати практично скрізь, причому в сукнях він найпопулярніший. Є варіанти, коли квітами усипаний тільки поділ, а є, що всі плаття в дрібних бутонах і пелюстках.

Відкриті плечі.

Уже багато років сукні поступово відкривають якісь частини тіла. Це і ноги, руки, тепер і плечі. Весняні сукні просто не можуть видавати легкість з відкритими плечима, тим більше що в жарку погоду це буде відмінне рішенням.

Дизайнери вже не один сезон підносять дівчатам неймовірний подарунок – дозволяють їм самим створювати для себе луки, підбираючи все під свої переваги і особливості фігури. Але не варто забувати і про те, що залишається актуальним, з цього дивимося каталог нашого інтернет магазину одягу!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.