Головні текстури в одязі прийдешньої осені?

сорочка в кліткуКожен сезон модні будинки являють на показах основні тренди в стилі. Найдосвідченіші стилісти звертають увагу не тільки на форму і крій виробів, їх колір і фасон, але і на текстуру тканин, які можна спостерігати на моделях.

Головні текстури прийдешньої осені.

Осінь порадує появою нових принтів, на які варто звернути увагу і спробувати впровадити в гардероб.

Класична клітина.

Як не дивно, найвідоміша і поширена текстура на тканинах – клітина, придбає новий виток популярності. Клітка всюди – на костюмах, спідницях, брюках, сукнях, взуття і навіть, на аксесуарах. Однак, найбільш актуальною буде дрібна клітка. Колір тканини також класичний: червоно-чорна клітка, темно-зелена і чорно-біла. З одного боку, просте рішення зробить невідпорним і стильним будь-який образ.

Строкатий, райдужний принт.

Осінь просто має велику кількість яскравих фарб. Багато модниць прагнуть показати свій весняний настрій в своєму жіночому одязі. Якщо взимку вибір найчастіше падав на чорні і сірі тони, то з настанням осені найкраще звернути увагу на строкаті малюнки. Самі розкуті дівчата можуть додати елементи з райдужним малюнком. Небезпека такого рішення полягає в неправильному поєднанні кольорів. Грамотно складений образ, з декількома колірними акцентами буде виглядати безпрограшно.

Морський стиль.

Якоря, вітрила, вишивки хвиль і все, що якось пов’язано з морською тематикою стане популярно цієї осені. Якщо вибирати футболку або жіночу сорочку, зверніть увагу на чорно-білу або синьо-білу смужку, як у моряків. Цей акуратний і стильний хід є класичним.

Текстура шкіри тварин.

Текстура шкіри початку заповнять всі модні покази ще рік тому. У цьому ж сезоні найпопулярнішим принтом стане зміїна шкіра. Якщо таке дизайнерське рішення часто зустрічалася в взуттєвих виробах, сумках і галантереї, то зараз, малюнок зміїної шкіри можна спостерігати на футболках, верхньому одязі і брюках. Важливо пам’ятати, що практично всі модні будинки відмовилися від використання натуральної шкіри і хутра і виступають на підтримку розвитку етики в розробці одягу. Тому, натуральна сумка зі зміїної шкіри в високому суспільстві буде прийнята, як моветон.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.