Головні прикраси осені, що проходить 2020.

posted in: Жіночий одяг | 0

купити пальтоСтильний і оригінальний образ створюють деталі. Правильно підібрані аксесуари можуть додати навіть самому скромному одязгу «родзинку» і зробити образ візуально дорожче. На які сережки, браслети і намиста варто звернути увагу в цьому сезоні, щоб бути в тренді.

Сережки.

Масивні сережки – фаворит цього сезону. Вони допоможуть розставити акценти, привернути увагу до особи і зробити ультрамодним навіть простий наряд. У моді як мінімалістичні моделі, так і сережки з намистинами, перлами та іншими декоративними елементами. Важливо звернути увагу, що зараз цінується сувора геометрична форма.

Також в цьому сезоні дуже популярні сережки-кільця різних розмірів. Такий аксесуар в поєднанні з недбалим пучком буде виглядати стильно і сучасно. Для роботи або навчання краще вибрати невеликі кільця, а ось на побачення або зустріч з друзями можна вибрати величезні масивні сережки.

Не можна випустити з виду і моносережки, які актуальні вже кілька сезонів і виглядають набагато незвичніше класичних. Одна сережка складної форми стає самодостатньою прикрасою і не потребує пари. Якщо ж образ здається незавершеним, в інше вухо можна всунути акуратний гвоздик.

Ланцюги.

Восени 2020 золоті і срібні ланцюги – самий виграшний варіант. Широкий масивний ланцюг може зробити образ брутальним і зухвалим, а кілька тонких додадуть ніжності і легкості. Все залежить від способу, для якого підбирається прикраса.

Щоб розбавити суворий або занадто стриманий одяг, придивіться до масивних кольє, які можна комбінувати з тонким подовженим ланцюжком. Таке поєднання зараз на піку популярності, а окремо ці елементи прослужать в гардеробі багато років.

Кільця.

Один з головних трендів – поєднання декількох кілець різних форм і розмірів. Не бійтеся носити на одній руці, наприклад, тонке і широке кільце – зараз це дуже актуально. Також можна поєднувати різні метали і інші фактури.

Також восени актуальні великі акцентні кільця. Така прикраса може стати єдиним акцентом в образі і зробити його більш дорогим і елегантним. Крім того, варто придивитися до інших матеріалів крім звичних металів. Дерево, пластик і навіть бісер зараз актуальні як ніколи.

Прикраса для волосся.

Зараз набирають прикраси з написами, металеві шпильки, шпильки і невидимки з поодинокими стразами. Всі ці аксесуари можна комбінувати між собою і носити по дві-три. А ось перлинні шпильки, так полюбилися багатьом в минулих сезонах, швидко стали неактуальними, тому від них краще відмовитися.

Також дизайнери пропонують прикрасити волосся бантом. Тонка або товста стрічка, недбало зав’язана в волоссі, додасть образу ніжності і крихкості. Замість стрічки можна використовувати красиву хустку або шовковий шарф.

Прикраси восени 2020 повинні бути масивними, об’ємними і асиметричними. Незвичайні форми аксесуарів – головна особливість цього сезону. Такі деталі перестають бути просто доповненням, а виходять на перший план, привертаючи до себе увагу. Не бійтеся експериментувати і поєднувати аксесуари різних розмірів, довжини і товщини.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.