Головні модні тренди блогерів.

купити шапкуКожен поважаючий себе блогер намагається стежити за всіма новинками в світі моди. Багато з дівчат, що стежать за собою, намагаються наслідувати кумирів і уважно стежать не тільки за манерою мови і поведінкою, але також і за модними речами, які нерідко є брендовими. Тому важливо знати, які речі зараз знаходяться на піку модної популярності і хоча б декілька мати в своєму гардеробі, щоб не відстати безнадійно від світу моди.

Відкриті плечі вже давно увійшли на модні подіуми. А ось повністю відкритими в дизайні топів і майок вони стали недавно і відразу підкорили серця любительок модних аксесуарів. А в новому літньому образі дизайнери ще й доповнили подібні речі воланами і рюшами, зробивши рукава ще більш об’ємними. Таким чином, завдяки такому верху можна створити романтичний і жіночний образ, а також відвернути увагу від проблемних ділянок в фігурі.

Квіткові принти здатні змінити образ до невпізнання. Тільки якщо фігура проблемна, такий принт варто вибирати з особливою обережністю. Так, дівчатам, схильним до повноти, краще всього вибирати принт середнього або великого розміру. У той час як худишкам і середнім по комплекції дівчатам підійде принт малого розміру. А ось структура принта в новому сезоні повинна бути квітковою – це останній писк моди.

Багато дівчат просто не сприймають речі розміром оверсайз. Для них дизайнери придумали справжній модний тренд сезону – надмірно пишні рукави, які можна найчастіше зустріти на блузах або навіть піджаках. Варто пам’ятати, що при такому сміливому образі, важливо грамотно розставити всі акценти. Тому його варто доповнити дуже широким поясом. Мало того, що подібний пояс здатний зробити талію значно вужчою, так ще, й він є одним з наймодніших аксесуарів цього сезону.

Купальники в стилі ретро ніколи не виходили з моди. А в цьому сезоні вони стали справжнім писком пляжної моди. Крім того, плавки з високою талією допоможуть приховати проблемний живіт для дівчат з неідеальною фігурою, завдяки чому вони зможуть на пляжах виглядати більш впевнено. Ідеально, якщо купальник буде в квітковому принті або в смужку.
Крім квіткового принту в новому сезоні дуже актуальна клітка виші, яку можна носити разом з топом – кротом. Навіть якщо немає підходящої під образ спідниці, можна завжди сміливо замінити її джинсами і залишатися при цьому модною. А смужка вже не один сезон займає міцні позиції на модних п’єдесталах. Головне – вибрати ту, яка буде до душі і по фігурі.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.