Генеральне прибирання гардероба.

модні речіЧасом генеральне прибирання потрібне не тільки в квартирі або в думках. Іноді навіть гардероб жінки потребує кардинального перегляду. І справа тут не тільки в перебігу моди. Так, вона примхлива і непостійна. Але, все-таки, вік, соціальний стан, будова тіла та інші чинники накладають на імідж свій відбиток. Проте, які речі варто виключити зі свого гардероба, можна дізнатися з матеріалу нашої статті.

Від гумок і обідків з бантами та іншими дрібницями варто позбутися негайно. Або віддати 5-ти річній донечці. Навіть найдосконалішу дівчину з такими прикрасами будуть сприймати несерйозно. Якщо в душі жінка відчуває себе молодою – оптимально вибрати розпущене волосся або молодіжну укладку. Але не брязкальця на волоссі, які годяться, хіба що, для дитячого саду. Навіть японські палички, створюють пучок в східному стилі, будуть виглядати куди більш зріло і виділяти дівчину із загальної маси.

Теж правило стосується і одягу зі стразами. Помірна кількість блискіток на куртці в рок-стилі – цілком доречно. Але вона не підійде для дівчини 25 – ти років. Чим старше дівчина, тим більш стриманим і солідним повинен бути її образ. Варто виключити з гардероба і речі з логотипами на всі груди і мультяшними героями. Якщо є улюблена майка з котопса і її шкода викидати, можна залишити її, але за межі власного будинку не виходити.

Не улюблений одяг або нижня білизна, яку Ви носили роками. Так, в сучасному світі темп життя такий, що не у кожної вистачає часу на оновлення свого гардеробу. А адже своєчасне позбавлення від набридливої куртки або зношеного бюстгальтера – застава не тільки фізичного, а й душевного комфорту. Адже якщо куртка, наприклад, неабияк набридла або була при покупці будь-ким нав’язана, навряд чи вона зробить дівчину впевненою в собі. А невпевненість в собі зробить навіть самий розкішний спосіб бляклим і непоказним. Тому варто відкласти певну суму коштів на позаштатне оновлення гардероба, яке буває часом просто необхідно.

Також варто позбутися від взуття на надмірно незручних шпильках. А також вчасно підбивати каблуки на туфлях або ботильонах. Така турбота про взуття позитивно позначиться на іміджі і, можливо, захистить Вас від неприємних ситуацій. Взуття на шпильці, до речі, менше приваблює чоловіків, ніж більш зручний каблук або танкетка. Тому, вміти ходити на підборах варто. Але не потрібно доводити захоплення таким взуттям до зайвого фанатизму.
Дані поради допоможуть позбутися від непотрібних речей в гардеробі і звільнити місце для обновок.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.