Гардероб звичайної високої і худої дівчини.

спортивний костюм для домуБагато хто заздрить високим і худим дівчатам та всіляко намагаються бути на них схожими. Багато в чому це відбувається через віяня моди. Як відомо, зараз більшість моделей мають зростання, що становить майже два метри, а то і вище.

Тільки ось часто самі звичайні дівчата, яких матінка-природа наділила теж високим ростом, не раді цьому. Вони хочуть здаватися нижче, а іноді і повніше. З цієї причини багато хто з них відмовляються від взуття на підборах та віддають перевагу балеткам, кросівкам і вільному жіночому одягу. Тому в їх гардеробі переважає спортивний одяг, через що складається враження, що дівчина – спортсменка і часто здійснює сплав по річці або займається бігом.

Насправді високим і худим не варто складати свій гардероб подібним чином. Щоб приховати свої недоліки, їм слід знати, який саме одяг їм підходить, а який – категорично ні. Можна навіть взяти листочок з папером, накреслити на ньому дві колонки і детально розписати, що можна, а що не бажано одягати.

Спочатку слід заповнити колонку з прийнятним для даного випадку одягом. Так, високим і худим жінкам слід намагатися купувати наряди світлих відтінків. Напевно, багато хто чув, що не темні тони здатні візуально робити жінку повніше, а це одна з цілей, переслідуваних в даному випадку. Нехай на кофтах і футболках буде принт у вигляді горизонтально розташованих смуг. До речі, вироби можуть бути і спортивного стилю. Це дозволить носити їх і регулярно, і брати з собою, збираючись кудись в похід, та й в будь-яких інших місцях відпочинку вони стануть в нагоді. Але все-таки як повсякденний одяг слід використовувати не тільки подібні футболки.

Для регулярного використання відмінно підійдуть і більш романтичні наряди. Скажімо, можна купити плаття з трикотажу, прикрашене симпатичними візерунками або оборками. Для виходу в світ має сенс придбати сукню темного кольору довжиною до коліна. Особливо ретельно доведеться поставитися до вибору взуття. Туфлі повинні бути на низькому, але витонченому каблуці.

Тепер можна заповнювати іншу колонку. Отже, від якої ж одягу краще відмовитися або використовувати з обережністю? В першу чергу – це, зрозуміло, облягаючі штани. Також треба накласти табу на темний одяг, дуже короткі спідниці, футболки з вертикальними смугами. А щоб найближчий відпочинок запам’ятався тільки з хорошого боку, слід відмовитися від цільних купальників. Вони зазвичай підкреслюють безформність, відсутність округлостей.

Будь-яка висока і худа дівчина може відчувати себе більш впевненою в собі, якщо уважніше підійде до створення гардероба.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.