Футболки – необхідний елемент гардеробу будь-якої людини.

купити футболку

Футболки – це завжди необхідний елемент гардеробу будь-якої людини. А жіноча половина ніколи не обходиться тільки однією моделлю.

2020 рік передбачає найрізноманітніші варіанти стильних і яскравих футболок від спортивного фасону, класики до вечірніх варіантів. Але як завжди індивідуальність, на думку дизайнерів, буде виступати головним критерієм вибору моделі.

Популярними будуть моделі з натуральних тканин – шовку, бавовни. Ці тканини завжди вважалися символом дорожнечі. Такі футболки підійдуть як для повсякденності, так і для вечірнього образу.

У 2020 році повертається в моду модель «максі» в сучасному вигляді. Футболки до середини стегна, вільного крою зі стильним декором не поступатимуться маленьким міні-сукням.

Модними залишаються футболки з коротким рукавом, круглим коміром і з капюшоном. Дизайнери запевняють, що в таких моделях ви ніколи не скажете собі «сіра миша». А ось V-подібний виріз йде разом в минуле, так що забудьте про такі моделі.

Актуальними в 2020 році залишаються прилеглі, що добре сидять на фігурі футболки. Знавці мод сходяться в одній думці, що довжина таких моделей повинна благородно прикривати лінію талії. Стиль сезону має на увазі відмову від відкритих животів і від коротких футболок.

Що стосується колірної гами футболок, то дизайнери єдині в тому, що модними будуть футболки практично всіх кольорів і відтінків. Аби принт і декор були підібрані стильно та поєднувалися один з одним. Колірна палітра в 2020 року дуже різноманітна і приваблива. Сміливо використовуйте всі відтінки зелені, лимонні, червоні і помаранчеві кольори. Модним залишається і класика – білий колір у поєднанні з чорним, але цікаво будуть виглядати і моделі, прикрашені принтом – чорно-рожевим або чорно-синім, червоним, фіолетовим.

Футболки сірих відтінків залишилися далеко позаду і в даному році будуть не актуальні.
Щодо самих принтів, то в моді знову футболки з цікавими і об’ємними зображеннями тварин (кішки, тигри, собаки). Для любителів готики – черепа на футболках, для позитивних людей – всі види смайлів.

Оригінально виглядатимуть етнічні орнаменти на футболках, а також портретні зображення в будь-яких тонах.

На піку моди залишається малюнок, виконаний в темі сходу зі складними колірними фарбами, можливо навіть з ефектом 3D.

Головне, при виборі конкретної моделі футболки спиратися на кольоротип своєї зовнішності – від цього буде залежати кінцевий результат

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.