Футболка в жіночому гардеробі!

купити лосіниЖіночі футболки в гардеробі.

Варіанти жіночих топів безмежні. Футболка – це завжди стильно і комфортно. Часто вона не вимагає більше ніяких аксесуарів. Ви можете одягнути її як на побачення, так і в офіс або на прогулянку з дитиною. Вона буде однаково зручна і доречна як в музеї, так і на дачі. Але все ж не всім підійдуть однакові футболки. Ви повинні правильно підібрати колір, модель і дизайн, щоб підкреслити всі ваші достоїнства і приховати недоліки.

Хоча тенденції моди постійно змінюються, є елементи, які вже стали класикою. Саме таким елементом в жіночому гардеробі є футболка. Вона була винайдена в 18 столітті і з тих пір не сходить з модних подіумів. Це дуже цікава частина жіночого гардеробу.

Футболки підходять під будь-які джинси – вузькі, кльош або бойфренди. Ви можете заправити її в джинси або випустити назовню – при будь-якому розкладі ваш образ з футболкою буде виглядати виграшно.

Вибір футболки залежить від типу вашої фігури. Не варто купувати зовсім вже безформені футболки, так як вони лише візуально додадуть вам пару зайвих кілограмів. Якщо у вас ідеальна фігура, ви можете одягнути обтягуючу футболку. Існують спеціальні футболки для занять спортом: вони створюються зі спеціальних дихаючих матеріалів. Але не варто носити їх поза спортивною залою – це поганий тон.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.