Французький стиль в жіночому одязі.

стильні сукніФранцузьку манеру одягатися можна охарактеризувати трьома словами – елегантність, вишуканість, витонченість. Не менш важливими складовими є зручність, практичність і природність. Саме поєднання всіх названих визначень дозволить скликати вам образ шикарної француженки.

Французький стиль в одязі – синонім бездоганності.

Незважаючи на те, що французькі модельєри (Коко Шанель, Ів Сен-Лоран, П’єр Карден) створювали цілі колекції одягу від кутюр, француженки завжди воліли класичний стиль в одязі. Основу гардеробу будь-якої парижанки складають штани зі стрілкою, сукні футляри, спідниці-олівці і спідниці-трапеції (середньої довжини), пальто з чітким силуетом. Якщо серед одягу є, щось сучасне, то воно обов’язково компенсується традиційним аксесуаром. Наприклад, під жіночі джинси краще підійдуть не сандалі, а класичні туфлі.

Головні критерії підбору одягу у французькому стилі.

Головним критерієм при виборі одягу для паризьких модниць є не «розкрученість» бренду, а то, як цей одяг буде на них «сидіти».

Важливим є якість жіночого одягу. Модний в цьому році фасон може і не заслужити уваги, оскільки не буде поєднуватися з жодною річчю з уже наявних в гардеробі.

Основу даного гардероба складають жіночі речі, які будуть носитися не один сезон. Там не буде модних речей на один сезон, зате кожен елемент буде відрізнятися якістю пошиття і якісним матеріалом (штани з тонкої вовни, светри з кашеміру, взуття з натуральної добре виробленої шкіри).

Колірна гамма французького стилю в одязі.

Але яку ж колірну гамму воліють француженки?

Базовими є темні кольори – чорний, коричневий, сірий, бордо, синій. Фаворитом звичайно ж є чорний. Його можна комбінувати абсолютно з усіма іншими кольорами, тому він «піде» будь-якій жінці. Французький стиль не любить яскраві кольори і відтінки. Перевага віддається приглушеному рожевому, оливковому, димчасто-блакитному, кремовому.

Аксесуари французького стилю в одязі.

Акцент у французькому стилі ставитися з допомогою аксесуарів. Якість цих предметів має бути дуже висока. Саме тому за одну пару рукавичок іноді можна купити пальто і взуття до нього. Тільки такими предметами можна з гідністю підкреслити жіночність і елегантність. Всесвітньо відомим аксесуаром у французькому стилі є шарф. Забарвлення шарфів можуть бути різні, навіть яскраві.

Такі колірні плями оживляють образ. У холодну пору актуальні капелюшки і берети.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.