Family look або сімейний образ – безліч варіацій.

posted in: Жіночий одяг | 0

модаFamily look – тренд, над яким мода не владна!

Family look або сімейний образ – стиль не строгий, що дозволяє безліч варіацій. Образ дружної сім’ї створюється при одяганні членів в єдиному стилі, в одній колірній гамі або при використанні однакових аксесуарів.

Виникнення напрямку.

Майже століття тому в Америці з’явилася цікава течія, направлена ​​на популяризацію культу сім’ї. Модельєри і дизайнери не залишилися в стороні від нового віяння, запропонувавши виділити кожну сім’ю із загального сірого потоку за допомогою одягу і аксесуарів. І вони мали рацію, вважаючи, що невеликі дрібниці не тільки згуртовують членів, а й представляють сім’ю в очах оточуючих людей дружною і позитивною.

Варіанти family look.

Найпоширенішим варіантом одягу в стилі сімейний образ є підбір повністю однакових речей з колекції одного дизайнера.

Необтяжливий варіант для гаманця – підбирання комплектів одягу, які підходять за стилем. У повсякденному житті для залучення уваги, це безпрограшний вихід в джинсовому одязі для низу і футболках з однаковими принтами зверху.

Різний одяг при однакових аксесуарах – ще один цікавий варіант сімейного способу. Це можуть бути однакові головні убори, взуття, окуляри, прикраси, рукавички або сумки. Акцент на аксесуарах часто роблять мами, які займаються їх виготовленням своїми руками.

Колірна гармонійність, при якій одяг може бути різнофактурний, але витриманий в певній колірній гамі.

Нерідко на вулицях зустрічаються чотириногі вихованці, одягнені в чарівні комбінезони, светри і штанці. Шанувальники сімейного способу одяг для улюбленців підбирають відповідно до свого.

Лялька, одягнена в такий самий одяг, як дівчинка – дитячий варіант family look, від якого в захваті юні модниці. Заможні батьки нерідко для улюблених дочок замовляють виготовлення портретних ляльок і однакові комплекти одягу.

Створити оригінальний, зворушливий і веселий сімейний образ нескладно. Family look допоможе висловити любов до близьких і підкреслити згуртованість сім’ї.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.