Етніка в моді на всі часи в жіночому одязі.

posted in: Жіночий одяг | 0

етнікаЖіночий одяг етнічного стилю в моді у всі часи.

Національні костюми різних народів світу – невичерпне джерело натхнення для дизайнерів. Етнічний стиль в жіночому одязі допоможе виділитися з натовпу завдяки своїй неординарності. А що саме вибрати: питомо українських стиль, індійську екзотику, африканський стиль або образ в американському стилі? Вирішувати тільки Вам милі жінки.

Загадкова Індія.

Завдяки Індії нам стали відомі такі стильні речі, як сарі і сорочки, туніки і довгі строкаті спідниці, яскраві шарфи, так улюблені нами брюки «аладіни», сумки з вишивкою чудово вписуються в модний образ сучасних жителів мегаполісу. Але зовсім не обов’язково мати в своєму гардеробі всі ці жіночі речі, щоб створити образ в індійському стилі. Досить додати європейський варіант жіночого одягу, на якій буде присутній індійський орнамент у вигляді слонів або квітів і листя та ваш образ заграє новими фарбами.

Слов’янські мотиви.

Одяг, виконаний в українських та російських мотивах, завжди відрізнявся простотою і зручністю. Вільний крій, приємна нашому тілу тканина. Ну і звичайно ж важлива особливість – візерунок. Присутність вишивки, квіткових орнаментів і мережива. Обов’язково яскраві кольори – синій, червоний, зелений. Щоб зробити образ особливим і яскравим, досить додати кілька елементів в українському стилі на одязі. Наприклад, український одяг «сорочка вишиванка» донині залишається актуальною деталлю гардероба.

Африканський образ.

Африканські мотиви досі актуальні. Незвичайний для нас африканський орнамент на сукнях, додає жінці оригінальність. Яскраві і насичені кольори, натуральні тканини, племінний орнамент – все це характерні риси африканського стилю. Більшу перевагу віддають аксесуарам. Намиста і браслети з природних матеріалів, яскраві хустки, або знамениті африканські косички зроблять образ закінченим.

Дикий Захід.

Багато хто навіть не знають, що виявляється повсякденний і звичний для них одяг виконаний в американському стилі. Його відрізняє велика клітинка, шкіряні вироби та джинси. Ви можете поєднувати всі разом або використовувати в образі тільки одну деталь, наприклад, ковбойські масивні чоботи. А з аксесуарів чудово підійдуть сумки з бахромою або сережки з пір’ям.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.