Елегантна повсякденність – жіночий гардероб в стилі Smart-Casual.

posted in: Жіночий одяг | 0

жіночий одяг від виробникаЕлегантна повсякденність – як правильно підібрати гардероб, в стилі Smart-Casual?

Стиль Smart-Casual в сучасному світі завоював позиції основного базового стилю для офісних працівників і став найпопулярнішим для жителів мегаполісів. Smart-Casual з англійської – елегантний + повсякденний, що означає поєднання ділової елегантності зі свободою і комфортом.

На відміну від класичного ділового стилю, Smart-Casual не вимагає носіння краватки, повністю застібнутої сорочки і офісного костюма. При цьому на відміну від стилю Casual в ньому не допускається носіння рваних джинсів і інших подібних речей. У стилі Smart-Casual джинси зобов’язані виглядати елегантно і строго.

Існує набір речей, які представляють собою основу даного стилю. Серед них присутні класичні предмети гардероба, такі як сорочка або піджак, а також жінкам, які дотримуються цього елегантного стилю, необхідно також мати пряме класичне плаття і спідницю-олівець.

На рахунок взуття, представникам обох статей підійдуть класичні моделі. Кросівки, як і надмірно високий каблук неприпустимі. Не можна забувати і про аксесуари, такі як стильний головний шарф або шийна хустка.

У стилі Smart-Casual основними вважаються нейтральні кольори. До таких кольорів відносяться білий, чорний, синій, бордовий, бежевий, коричневий.

Існує ряд правил, які дозволять ідеально відповідати обраному стилю. Чоловікам не можна допускати поєднання декількох речей класичного костюму одночасно. Наприклад, вовняний жакет добре підійде до класичних брюк, а піджак буде добре виглядати з джинсами. Для жіночого стилю не слід обирати речі облягаючого фасону, а також надто відкриті моделі. Хоча Smart-Casual в цілому не передбачає яскравість, дозволені акценти у вигляді невеликих яскравих однотонних аксесуарів.

Smart-Casual заслужено вважається одним з найбільш універсальних стилів. Він підходить людям обох статей і дозволяє одягатися як для офісної роботи, так і для вечірнього дозвілля.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.