Екзотика в жіночому одязі!

Екзотика в жіночому одязі!Екзотика в одязі.

Екзотика в одязі – вчимося використовувати леопардове забарвлення.

Не секрет, що леопардовий стиль в жіночому одязі почав експлуатуватися дизайнерами досить-таки давно. І ось вже протягом багатьох років звіряче забарвлення періодично прослизає в колекціях відомих дизайнерів. Та й модниці не рідко його використовують у своїх образах, проте з нею потрібно бути акуратною. Леопарда не повинно бути багато, переборщивши з ним, можна бути просто рябою плямою, і ні натяку на смак і стиль. Отже, пройдемося по основним правилам, які потрібно знати, купуючи речі з леопардовим принтом.

1. Леопард повинен бути в однині. Якщо ви вирішили купити лосини з таким забарвленням – достатньо буде їх одних. Ні в якому разі не підбирайте до них туфлі. Теж правило працює і навпаки. До речі, якщо вже вирішили придбати щось в такому стилі, то краще зупинитися на туфельках, вони в цьому сезоні продовжують бути в тренді, велику колекцію таких туфельок пропонують модні магазини жіночого одягу, взуття та сумок в інтернеті.

2. Леопард не терпить конкуренції, тобто не потрібно в одному образі комбінувати і звіряче забарвлення, і горошок, і квіточки. Це буде як мінімум недоладно, і як максимум – без смаку. Тому дотримуйтеся нейтральності або однотонності в жіночому одязі.

3. Увага. Іноді, ця увага – зайва. Зайва вона в разі не ідеальної фігури. Загалом можна сказати, що таке забарвлення в одязі привертає увагу. Тому під такою спідницею повні стегна не приховаєш, але, навпаки, від них можна відвернути увагу, використовуючи блузку з таким принтом. Так що обов’язково враховуйте нюанси фігури, ну а якщо таких немає, то сміливо можете використовувати його в будь-якому жіночому одязі.

4. Леопардовий принт в одязі завжди виглядає розкішно і багато. Тому дешеві тканини тільки погіршать ефект. Жіночий якісний одяг в інтернет магазині СТІММА – Україна пропонує різноманітність якісного жіночого одягу з натуральних тканин.

5. Варто також пам’ятати, в яких стилях леопардовий принт – табу. Наприклад, в ділових та офісних варіантах. Хоча сьогодні можна зустріти і піджаки строгого крою, і блузи, але все ж в ідеалі краще не ризикувати і не використовувати даний принт. А ось для вечірнього образу звіряче забарвлення як не можна до речі.

І кілька яскравих прикладів, як потрібно застосовувати леопардовий принт в образах. Ідеальними будуть комбінації бежевих, коричневих, гірчичних, і пастельних відтінків з леопардовим. Якщо вміло підійти, то навіть червоний буде добре поєднуватися. Але його не повинно бути багато. Леопард може бути не класичним. Сьогодні все частіше леопардовий принт використовується в синіх, червоних тонах. У такому випадку такий принт також повинен бути в одиничному вигляді в образі.

Навіть якщо вам хочеться чимось доповнити свої леопардові туфельки або сумочку, можна використовувати шарф в такому кольорі або браслет. Головне, підбирайте принт і кольори максимально наближено, бо різноманітність видів леопардового принта дуже велика.

Звіряче забарвлення в одязі завжди в тренді вже не перший рік. Але з ним потрібно бути обережним, як і з будь-яким хижаком, яким і є леопард. Не перестарайтеся, досить однієї деталі в образі, щоб виглядати ефектно!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.