Доступний одяг або як знайти себе?

стильне платтяАх, як же складно знайти себе в одязі!

Хто знає, що таке мода? І чому ми все так завзято женемося за нею? Ви можете звернутися до словників за її терміном, які відчайдушно свідчать про комплекс звичок і переваг (щодо одягу, туалету), що панували в конкретній суспільному середовищі в конкретний час ( «Одягнений за останньою модою»).

Мода не чекає і нещадно змінюється зі стрімкою швидкістю! Тільки що нікому непотрібні джинси із завищеною талією припадали пилом у скрині, і ось в них вже ходить половина країни! V-подібне декольте, асиметрична, човник, висока шия і ін. Все це за велінням моди йде і знову повертається з новою силою.

Як же вибрати той чи інший стиль до душі і по «кишені»?

Всім нам вже давно відомо, що для того, щоб вибрати свій образ одягу, слід витратити багато часу і запастися незвичайним терпінням, особливо для недотеп в цій стезі. Так що ж таке стиль? Це перша, елементарна вимога, правильно підібрати і купити жіночий одяг. Не знаю, чи підійде сюди вираз ти те, що ти носиш. Але в більшості випадків не людина вибирає одяг, а одяг людину.

Сором’язливу, невпевнену в собі дівчину буде залучати і манити розкішне, зухвале, але в той же час елегантне плаття, але вибере вона плаття скромніше, так би мовити під стать собі.

Одяг жіночий повиннен відповідати за всіма критеріями. «По одягу зустрічають, а по розуму проводжають», говорить прислів’я. Тому до вибору стилю потрібно підійти з розумом.

Верхньому одязі личить підходити і спідниці, і штанам і навіть взуттю. Як не кажіть, але вам потрібно визначитися з тим, який одяг для вас найбільш підходящий. Модель одягу може бути або стриманою, або пристрасною, або спортивною та ін. Безсумнівно, важливо правильно визначитися з кольором, відповідним тільки Вам: до кольору шкіри, очей, зачіски. В цьому плані безпрограшним варіантом є пошиття одягу. Безсумнівно, речі та аксесуари повинні підходити до ваших, так би мовити, форм.

При неправильному виборі, одяг тільки зіпсує ваш вигляд. Наприклад, ви довго ходите по магазинам, і раптом бачите те, що так трепетно ​​шукали. Сміливим кроком ви наближаєтеся до бажаної речі. Колір, фасон, матеріал – все вам до душі, хоча після примірки, приходить усвідомлення, що очікування не виправдані. Але в голові, все ще залишився чіткий образ від першого враження, і ви грішите на світло, дзеркала, купуєте даний предмет гардероба і залишаєте магазин одягу в легких сумнівах і «рожевих окулярах». А згодом, ви або ходите, що спотворює вас одязі, або зовсім не носите його.

Намагайтеся стежити за новими випусками, від світових кутюр’є. Сьогодні безліч бутіків стильного одягу. Де вам порекомендують, як і під що можна поєднувати ту чи інший одяг, взуття і так далі. Навіть, якщо відомі бренди вам не по кишені, Ви зможете запозичувати у них стиль, і створити свій власний образ за допомогою доступних речей. При вдалому виборі, він буде виграшно виглядатиме, а може навіть і нічим не поступатися за своєю красою та оригінальністю.

Розвивайте смак! Пам’ятайте, що немає меж уяві, і Вам підвладне виграшно піднести себе.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.