Дитячий одяг та мода 2020.

дитячий одягУ нинішнє століття, де зустрічають по одягу і по ньому же проводжають, важливо підібрати ефектний імідж не тільки для себе, але і для своїх дітей. Вибір дитячого одягу безмежно різноманітний, і питання вибору з цієї множини «того самого» часом стає серйозною проблемою. Але варто розібратися, що саме потрібно дитині, а що – батькам, а потім поєднати ці два моменти в дитячому образі, проблема вже не буде здаватися такою вагомою.

В нашу епоху, де дівчаткам необов’язково надягати на офіційні прийоми бальні сукні, а хлопчикам – елегантний фрак в першу чергу важлива практичність. Діти – гіперактивні істоти, і зручність одягу в їх різноманітні діяльності відіграє далеко не останню роль.

Дитяча мода в 2020 році визначила головні матеріали – це вельвет, велюр і трикотаж. Дизайнери рекомендують підбирати одяг, що не надто відрізняється від батьківського, щоб діти не відчували себе обділеними, дивлячись на своїх модних мам. В тренді залишаються і затишні в’язані речі – необхідний елемент гардеробу, зігріваючий чадо в негоду, залишаючи його при цьому стильним. Джинси, зрозуміло теж ніхто не відміняв.

Ідеальним рішенням буде одяг батьків і дітей в єдиній стилістиці – так звана очевидна приналежність одній сім’ї. Крім того, вид мами і доньки в комплексній тематиці більш ніж просто ефектно – це певна сімейна гармонія та в якійсь мірі, данина новоспечені сімейні традиції. Нині актуально створювати зменшені копії одягу дорослих – дана тенденція набула назву «дочки-матері» і справді призводить маленьких модниць і модників в захват. Для дівчаток в цьому сезоні актуальна клітка і ніжний сірий колір. Стильні малюки-джентльмени будуть прекрасно виглядати в мереживному светрі і вельветовому пальто.

Не варто забувати і про традиційні аксесуари для хлопчиків та дівчаток. Милі капелюшки і «котячі» сонячні окуляри прекрасно доповнять образ сучасної маленької леді, а юні хулігани, які не встигли обзавестися власною брутальністю, але вже дуже хочуть бути схожими на своїх стильних старших товаришів, можуть сміливо вдягати камуфляжні штани, експериментувати з кепками і банданами – дані аксесуари залишаються в тренді на весь наступний рік.

Втім, популярністю користуються і базові елементи одягу. Широкі штани і шорти-карго, класичні сорочки і теплі пуловери для хлопчиків ще довго будуть актуальними, і, якщо вибрати своїй дитині традиційний образ, не забуваючи про модні аксесуари, пригадати буде неможливо. Плаття для дівчаток, як і для милих дам, часом відрізняються екстравагантністю та яскраво вираженою індивідуальністю, але звичний погляду класичний крій буде виглядати не менш ефектно при правильній подачі. Юні леді і джентльмени «з минулого» в нарядах попередніх епох теж безумовно, мають свій шарм. Важливо підібрати все в єдиній концепції і не помилитися, поєднуючи елементи одягу з аксесуарами різної стилістики.

Головне, щоб дитина відчувала себе легко і невимушено – модні віяння враховувати необхідно, але одягати свою дитину в те, що суперечить його природі – не найкращий варіант. Вдалим рішенням буде прищепити дитині незабутнє відчуття стилю, щоб в подальшому вона змігла самостійно підбирати собі гардероб виходячи зі своєї індивідуальності в сукупності з сучасними тенденціями.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.