Ділові сукні – сукні в офіс.

ділові сукні, жіноче плаття, офісна мода, плаття прямого крою, сукні в офіс, сукні для побаченьДілові сукні або як бути жіночною в офісі?

Жоден костюм не буде виглядати настільки ж виграшно, як жіноче плаття. Однак для офісної сукні та ділових зустрічей існує особливий дрес-код, якого потрібно дотримуватися.
Першим в списку найпопулярніших рахується плаття-футляр. Скроєне точно по фігурі, але не облягає її, воно ідеально підходить і для столу переговорів, і для незапланованої урочистої вечері.
Вони можуть бути з поздовжніми виточками, защипами на талії, прикрашені поясом або рельєфними швами. Але завжди мають рукав (не коротші ¾, інакше це вже не ділове плаття) і неглибокий круглий виріз. Для офісу не підходить пройма «човник» і V-подібний виріз, залиште такі сукні для побачень.

Цей суворий фасон не буде виглядати нудно, якщо до нього додати комірець або манжети. Незаперечна перевага сукні-футляра в тому, що вона підійде практично до будь-якого типу фігури (виключаючи дуже повних) і відмінно поєднується з човниками – класичним офісним взуттям.

Друге місце займає «сафарі»: плаття із застібкою попереду від горловини до подолу. Це менш сувора модель: рукав може бути трохи розкльошений, а виріз – досить глибоким (його нейтралізує широкий комір). Плаття-сафарі стройнить за рахунок поздовжнього запаху і пояса, і теж підходить практично всім. Але в офісі потрібно уникати таких кокетливих деталей, як погони, накладні кишені з клапанами, великі або незвичайної форми ґудзики.

Сукня з басками зовсім недавно вийшла на арену офісної моди. Цей фасон настільки ж провокаційний, як і класичний: волани підкреслюють талію, але скривають лінію стегон. Сукню з басками не варто одягати для ділових зустрічей, якщо у Вас пишні груди: пропорції силуету будуть надмірно жіночними і спокусливими.

Популярним серед трудівниць офісу є і плаття прямого крою, обов’язково доповнене поясом. Тканина для такого фасону повинна бути щільна, але не жорстка, оптимальна шерсть або льон.
Для офісних суконь підходить саме тканина, що тримає форму. Всі хвилясті, ковзаючі і легкі матерії неприйнятні в діловому стилі, не варто говорити і про напівпрозорі, блискучі і голографічні.
Кращі кольори для офісу – однотонні, спокійних природних відтінків. У фаворі теракотові і трав’яні кольору. Але якщо Вам потрібно справити враження сміливої і цілеспрямованої жінки, то вибирайте червоне, чорне або синє плаття. І ніколи не одягайте на роботу біле, в крайньому випадку – молочне або кольору слонової кістки, доповнене темними аксесуарами.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.