Дешевий одяг – чи як не варто економити!

купити блузку інтернет магазинПри всьому бажанні витратити якомога менше грошей на одяг, треба утриматися від покупок дешевих речей з цього списку, так як при уявній економії в кінці кінців витрати на одяг можуть істотно зрости, бо скупий платить двічі. Розглянемо докладніше, які саме речі не варто купувати.

1. Речі, куплені з величезною знижкою на розпродажі в бутиках. Як правило, знижка 70-90% йде на абсолютно непридатний товар, який ніхто не бажає купувати, дане тільки не працює якщо це роспродажа від виробника який продає залишки зі складу перед випуском нової колекції одягу. Можливо, в речі з бутика є прихований дефект крою і вона ні на кого нормально не сидить, або це остромодна знакова річ, яка просто кричить «На мені знижка 90% тому, що я випущена кілька років уже назад і тоді ж майже відразу вийшла з моди ».

2. Одяг з 100% синтетики. При всій своїй дешевизні він швидко втрачає пристойний вигляд і виходить з ладу. Крім того, носити синтетичні тканини не комфортно і навіть шкідливо. Синтетичний одяг має характерний блиск, що відразу видає його склад і ціну.

3. Платье на один вечір. Найчастіше плаття на вихід коштує дорого, а надягатися буде тільки один раз. Заощадити на ошатному платті не вдасться тільки якщо вирішите купити одяг оптом, так як воно апріорі не може коштувати дешево, інакше буде так само дешево і виглядати. Вигідніше скористатися послугою прокату вечірніх суконь, благо фірм, що надають такі послуги, стає все більше. Кожна сукня потрапить до Вас в чистому і вигладженому вигляді, при бажанні може навіть привезти кур’єр, що дуже зручно.

4. Дешеві колготки і нижня білизна. Якісні речі не можуть коштувати дешево, а зовсім дешеві прослужать не більше двох разів. Занадто затратно купувати ці предмети одягу щотижня, тому краще вкласти трохи більше грошей і вибрати варіант подорожче та бути щасливими.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.