Де купити шорти до літа?

шорти оптомКупуємо шорти до літа!

Влітку дуже хочеться одягнутися у щось легке і зручне, красиве і коротке – купити шорти в такому випадку буде ідеальним варіантом. На сьогоднішній момент ринок пропонує величезне розмаїття літніх шортів недорого. А чи існують взагалі якісь правила щодо вибору шорт? Залежно від фігури, наприклад?

Не потрібно заперечувати, що шорти в літній період важливий аксесуар. Купити шорти влітку просто необхідність у багатьох людей. Однак до вибору потрібно підходити обачно, не всяка модель шорт підійде.

Безтурботно купувати будь-які моделі шорт можна тільки власниці ідеальних форм і струнких ніг, іншим же доводиться більш ретельно підходити до такого вибору. Але не варто сумувати вибір пропонованих моделей шорт дуже широкий, тому будь-яка жінка може обов’язково вибрати і купити, то що потрібно. Зараз без всяких проблем можна вибрати модель шортів, яка підкреслить індивідуальність жінки, буде дуже зручною і прикрасить її в будь-якому віці. Ось кілька порад щодо вибору шорт:

– Жінкам не володіє довгими ногами, можна порекомендувати шорти – бриджі, а також купити шорти довжиною до середини стегна. А візуально збільшити довжину ніг допоможе вертикальна смуга і завищена талія.
– Власницям довгих ніг, не рекомендується купувати дуже короткі моделі. Така модель жіночих шорт ще більше збільшить вас. Доброю довжиною, в даному випадку, буде вважатися – купити шорти трохи вище колін.
– Жінкам із занадто худими ногами краще придбати вільну модель шорт з різними оборками та заворотами по краю. Такий декор для шорт візуально збільшить ноги.
– Жінкам з повними ногами і стегнами рекомендується купувати моделі шорт, під назвою «бермуди». Такі моделі мають широкий крій і сковують рухи. Довжина таких шортів, як правило, нижче коліна. Крупним жінкам візуально зменшити обсяг і збільшити зростання допоможуть шорти з вертикальними смужками, проте потрібно простежити, щоб на таких моделях не було великих кишень.

При виборі шорт для жінки потрібно пам’ятати – для чого цей вибір, як і за яких умов будуть носитися придбані шорти для жінки. Вони можуть бути: частиною ділового повсякденного костюма, одягатися тільки для вечірнього вигулу собаки, а можливо будуть одягнені шорти і на романтичне побачення. Від таких можливих причин залежатиме вибір моделей шортів, а також матеріалу, з якого вони виготовлені. В якості повсякденного літнього одягу для шорт, рекомендується легкий матеріал світлих відтінків. Вибирайте, експериментуйте і все вийде.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.