Чоловічої термобілизни – секрети!

Чоловіча термобілизна – одна з унікальних винаходів сучасності. Вона зберігає природне тепло людського тіла та усуває зайву вологу. Один шар тонкої термобілизни еквівалентний декільком шарам звичайного одягу. Унікальні властивості такої білизни засновані на використанні спеціальних матеріалів, що мають особливе переплетення ниток з різних видів волокон, синтетичних і натуральних.

За загальновідомими даними як свідчить багатьма улюблена легенда, що винайшли першу чоловічу термобілизна в Москві в середині минулого століття в надсекретних лабораторіях СРСР. Розробки були спрямовані на створення спеціального одягу для космонавтів, що дозволяло їм комфортно себе почувати в незвичних умовах. Однак паралельно подібні дослідження велися в Америці, і саме тут термобілизну вперше запустили в масове виробництво.

Природно, ціна на чоловічу термобілизну, випущену обмеженою партією, була високою. Подібні покупку могли дозволити собі лише ті, хто дійсно потребував ньому – підводники, спецназ і спортсмени. Лише на початку нашого століття термобілизна стала доступною широким масам населення.

Зараз випускають кілька видів даного типу одягу. Вона розрізняється за такими ознаками:

Матеріалу (натуральна і синтетична).

Товщині тканини і переплетенню.

Наявності і відсутності швів.

Призначенню (повсякденна та спеціальна).

Наприклад, для серферів випускають швидковисихаючу білизну, для фігуристів – особливо тонку, безшовну. Для повсякденного носіння сильній половині людства пропонується купити чоловічу термобілизну з додаванням вовни та бавовни, щоб була більш м’яка і приємна до тіла. Зберігаюча тепло білизна для туристів повинна володіти особливими гігієнічними властивостями, адже її безперервна експлуатація може тривати кілька днів поспіль.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.