Чоловічі речі, які приміряла жінка.

posted in: Жіночий одяг | 0

жіночі кардиганиАктивне запозичення речей з чоловічого гардероба почалося на початку минулого століття, коли жінки стали енергійно боротися за право голосу на виборах, за рівну з чоловіком оплату праці і т.п. У той період Коко Шанель одягає чоловічу піжаму як домашній костюм і тільняшку як частину прогулянкового жіночого вбрання; Марлен Дітріх приміряла циліндр і чоловічий суворий костюм; Ів Сен Лоран ризикує і «позичає» жінкам брюки і брючні костюми, а казанок стає жіночим капелюхом і символом суфражисток.

Цей період – лише різкий підйом, стрибок в тривалому процесі запозичення ідей і перейняття предметів чоловічого гардероба жінками. Найжіночніші і жіночі, як здається сьогодні речі, насправді, істинно чоловічі – лосіни, панчохи, каблуки. У середньовіччі підбори були розкішшю, а також показником статусності власника тому, чим скромніше ранг, тим нижче каблук. Пара фотосесій в інтернеті ще не підтверджує, що каблуки повернулися до чоловіків, тому поки, можна говорити, що лосіни (легінси, джегінси), панчохи і каблуки дами забрали собі безповоротно.

Твід, як костюмна тканина, піджаки з твіду – чоловіче вбрання, яке теж дуже сподобалося жінкам. І сьогодні сині піджаки з твіду – фішка жіночого гардеробу. Піджак в жіночій роздягальні змінився на краще, з’явилися шовковисті тканини, асиметрія, рукав три чверті, і, навіть квіти. Сьогоднішній тренд – сині піджаки з квітковим принтом, у вигляді живопису і графічних зображень, виявився до душі і сильній половині.

Ще один унікальний предмет одягу, який зберігся в традиційному іспанському костюмі тореадора і у жінок – болеро. Сьогодні жінки використовують маленьке болеро як вечірній варіант, доповнення до літнього вбрання або в’язане болеро для тепла. На чоловіках такий чоловічий предмет одягу не зустрінеш, тільки хіба що на кориді.

В даний час знову пішов бум на чоловічі речі. Тепер жінки замахнулися на військовий фрак і військову форму.
Спочатку жінка перейняла у чоловіка ідею джинсів, а потім просто забрали його штани, і з’явилися бойфренди. Але більш за все, з чоловічих речей, жінку прикрашає і дуже її до обличчя – чоловіча краватка. І чоловіки з цим погоджуються, правда, побоюються і остерігаються таких дам. Але все це вже було, жінка це проходила.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.