Чоловіча термобілизна!

Чоловіча термобілизна!

Вийшовши у 20 градусний мороз на вулицю, будь-який чоловік пошкодує, що він не купив собі комплект термобілизни. Термобілизна не тільки зручно і тепло, це ще й захист чоловічого здоров’я від промерзання. І це не означає, що таке як купити термобілизну придатне тільки в холодну пору року, зовсім ні, для літнього періоду і для повсякденного носіння при низькій температурі термобілизна теж може понести свою функцію комфорту.

Від матеріалу, з якого виготовляється термо білизна, залежить її призначення. Наприклад, для активного спорту, коли тіло активно потіє, а піт це охолодження тіла, потрібно вибирати сто відсотків синтетичні сітчасті тканини, тобто вологовідводну білизну. Вона здатна відвести вологу від шкіри, тим самим зберегти тепло тіла під час навантаження. Якщо купити термобілизну потрібно для спортсмена, який чергує напругу з пасивними фазами спорту, в такому випадку підійде комбінована тканина для термо виробу, подивіться на чоловічу термобілизну СТІММА. Двошаровий одяг буде складатися з внутрішнього шару з синтетики, завдання якого відвести вологу з поверхні, а другий, що утримує тепло шар – на основі бавовни. Процес відведення поту буде кілька погіршений, є ризик замерзнути. І нарешті, для повсякденного носіння або прогулянки виробники пропонують 100% натуральні тканини, які вбирають вологу тому не можуть бути використані для заняття яким або спортом.

Чоловіча термобілизна, так само як і термобілизна жіноча, має бути правильно підібрано за розміром, ніяких запасних сантиметрів, одяг повинен щільно облягати, але не занадто, інакше під час спорту будуть пережиматися капіляри, що в апріорі не правильно. Також завжди варто звертати увагу на правильність плоских швів у термобілизни, вони не повинні бути відчутні шкірою.

У носінні термобілизни є незаперечні плюси, такі як легкість носіння, не заподіюючи ніяких незручностей. Вона вигідно підкреслює красу тіла, підтягуючи занадто габаритні форми, так і підкреслює м’язові рельєфи. Жінкам подібне одіяння на чоловіках гарантовано принесе естетичне задоволення. При носінні термобілизни не виникає проблем з незручними швами, а також, тканина, використовувана у виробах, не має рельєфу і не буде видна на поверхні верхнього одягу.

Коли багато чують, про вовняну термобілизну, часто бояться того що тканина буде “кусатися”, але це не так, шерсть Мерінгов, з якого її виготовляють, не несе ні якого дискомфорту при носінні, вона дуже м’яка й зручна при догляді за нею. Правда термобілизна будь-якого виду, має пратися окремо і не піддаватися агресивній термо і хімічній обробці.

Термобілизна в наш час настільки комфортна в носінні і її привабливість стала на ряду з якістю у виробництві, що її можна носити навіть замість одягу. Наприклад, деякі моделі дуже схожі на светри і на майки.

Ціни на термоодяг дуже різноманітні, все залежить від ступеня розкрученості фірми виробника. Вибір і покупка термобілизни не повинна ставати складною, яку б не вибрали, у своїй категорії, вона принесе багато задоволення своєю зручністю і нововведенням відчуттів захищеності від погодних умов.

Вибираючи термобілизну СТІММА Ви отримуєте максимум захисту і комфорту в холодні дні і в процесі активного відпочинку, ознайомитися і купити термобілизну можна в нашому каталозі термоодяг.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.