Білий жіночий одяг.

костюмБіле не буде вас повнити!

Багато хто вважає, що білий колір повнить, тому не носять білий одяг і абсолютно марно. Біле носили ще з часів античності, проте такі наряди були цілком буденними. Сьогодні ж біле одягають набагато рідше, оскільки вважають його головним ворогом фігури. І все-таки імениті дизайнери, як правило, не обходяться без цього кольору, тоді навіщо ж відмовлятися від нього? Навіть якщо ваша фігура далека від ідеальної – правильно підібраний білий одяг приховає деякі недоліки і підкреслить переваги. Завдяки білому можна візуально підкреслити фігуру та виглядати надзвичайно.

Як же правильно підібрати білий колір, щоб він не додавав обсягу, а навпаки стрункішав силует? Умовно білий колір ділять на холодні і теплі тони. Відтінок білого кольору залежить від того, до якого ви ставитеся типажу. Якщо у вас рожева шкіра – то це холодний типаж, відповідно, вам більше підійде попелясто білий, білосніжний. Теплим типажам зі шкірою кольору слонової кістки однозначно підійдуть бежеві і молочні відтінки.

Отже, якщо у вас струнка фігура, але є деякий акцент на плечі, то не варто носити вільні речі з відкритими плечима. Дівчатам з повними руками і великої грудьми потрібно вибирати сорочки і жакети з рукавом три чверті. Жінкам, що мають невеликий животик, слід уникати білих трикотажних речей, а вибирати одяг з бавовняної тканини, акцентуючи талію за допомогою пояса. Вільний верх, акцент на талії і вільний низ дає можливість чітко промальовувати силует. Багато дівчат з животиком воліють сукні із завищеною талією, що злегка приховує їх обсяги. Однак біле плаття із завищеною талією не рекомендується такого типу фігури.

Представницям з широкими стегнами необхідно підбирати трапецієподібні спідниці з легкої струмуючої тканини. Це візуально краде обсяги і стрункішить силует. Абсолютне протипоказання при даному типі фігури – це щільно сидячі обтягуючі білі джинси або жіночі штани. Щоб приховати недоліки фігури, слід віддати перевагу світлим расклешенним штанам від стегна.

Шикарно виглядають на білому тлі всі аксесуари в етно стилі. Це можуть бути дерев’яні та глиняні намиста, кістка, бурштин, ріг, чи то пак все натуральні матеріали красивого насиченого кольору. При цьому слід уникати відкритого блиску – страз, паєток або золота. Білий колір просто створений для того, щоб зробити вашу фігуру привабливою – просто дотримуйтесь цих маленьких секретів, а ми пропонуємо вам відвідати наш інтернет магазин одягу від виробника і вибрати той наряд який вам буде до лиця!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.