Базовий літній гардероб в 2020 році.

posted in: Жіночий одяг | 0

сукняБазовий літній гардероб в 2020 році, який він?

Час, коли гардероб був наповнений трендовим, але не найпрактичнішим в носіні одязі, давно минув. У 2020 році сучасні модниці роблять акцент на комфорт. Комфорт асоціюється з простотою, однак, це зовсім не створює перешкод виглядати в будні дівчиною, що зійшла зі сторінок глянцевого видання.

Основний принцип базового гардероба в тому, що, комбінуючи малу кількість речей, можна отримати максимальну кількість образів. Тому тут варто відштовхуватися від власних потреб в літню пору року, акуратно вставляють їх у поточні тренди вуличної моди.

У 2020 році ключовими лейтмотивами серед трендів є спорт, ретро і вінтаж. Героїні стритстайла надихаються образами культових актрис минулого, персонажів серіалів і світської хроніки минулих років.

З чого тоді скласти базовий літній гардероб? Відповідь проста: відшукати однотонний приталений топ природних відтінків: білий, пісочний, чорний. Знайти в шафі футболку із зображенням улюбленої групи або фільму. До них – джинси в стилі рокерів вісімдесятих. Джинсова куртка на розмір, а то і на два більше, підкреслить крихкість. Сукня з дрібним квітковим орнаментом відмінно буде виглядати з цієї ж джинсової курткою і додасть образу романтики.

Що стосується взуття, то перевагу варто віддати масивним зручним кросівкам в стилі зірок аеробіки кінця минулого століття. Сучасні дизайнери адаптували цей тренд в процесі виробництва взуття, так що не складе труднощів відшукати необхідну модель. Класичні білі кеди підійдуть і до джинсів, і до квіткової сукні. Для вечірнього виходу підійдуть човники з невеликим каблуком, але з незвичайного матеріалу.

Нарешті, не менш важлива частина гардероба – аксесуари. Чим ширше буде вибір, тим більша ймовірність того, щоб образи будуть неповторні. Необхідно робити вибір на користь дрібних хусток, які можна пов’язати на шию, зап’ястя, сумку, або зовсім підв’язати в волосся. Найнеобхідніші речі можна носити в рюкзаку середнього розміру, щоб більше не вирішувати, що ж взяти, а що залишити вдома. Не варто забувати про вантажні прикраси, вони можуть виявитися детеллю, що найбільше запам’яталась.

В наші дні тренди диктує не дизайнери, а самі модниці. Саме вони є голосом чергового модного покоління, пишуть історію моду. Тому потрібно сміливо експериментувати зі стилем, комбінувати непоєднуване і вдихати нове життя в старі тренди. Базовий гардероб сучасної модніци – він на те і її, щоб вона сама вирішувала, що одягне сьогодні, а що залишить на кращі часи.

Інтернет магазин жіночого одягу від виробника STIMMA, пропонує купити одяг оптом і в роздріб недорого!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.