Базовий гардероб від Коко Шанель.

posted in: Жіночий одяг | 0

Биография Коко ШанельЯкі речі від Коко Шанель становлять базовий гардероб!

У 20 роках минулого століття Коко Шанель зробила революцію зі зміни жіночого гардеробу. І те, що на початку 20 століття було відкинуто жінками з вищого світу, в 21 столітті вважається класикою. Коко Шанель обіцяла прищепити правильний смак на повсякденний одяг зробити його не тільки елегантним, але і простим і зручним. Свою обіцянку мадам Шанель стримала, і багато які її речі входять в базовий гардероб.

1. Тільняшка. Відпочиваючи на морі Шанель сподобалася форма моряків і ось уже 100 років тільняшка не виходить з моди.

2. Штани. У наш час 90% жінок всього світу в повсякденному житті воліють носити зручні штани. Як модельєр Коко Шанель штани , розглядала як елемент одягу на кожен день, а широкі штани для вечірнього комплекту. Сама Шанель в комплект штанів одягала м’які светри.

3. Твідові костюми. Хоча мадам Шанель перша в світі жінка, яка сміливо, з’явилася в суспільстві в брюках, сама практично їх носила. Законодавиця моди віддала свою перевагу костюмам твіду. Їй як модельєру дуже сподобалося, що твід добре тримає форму, але при цьому тканина дуже м’яка. Костюм з укороченого жакета з накладними кишенями, з гудзиками під золото, вузька спідниця з окантовкою внизу незабаром сподобався француженкам. Костюм жіночий сам за себе говорив, що його володарка успішна леді.

4.Маленькое чорне плаття. Звернувши увагу на те, що жінки в нарядах більше нагадуют зефір, ніж жінок. Це її надихнуло на створення знаменитого чорного плаття. У такій сукні можна спокійно проходити весь день, а доповнивши свій наряд аксесуарами, спокійно з’явиться на званій вечері.

5. Намиста з перлів. Модний дім «Chanel» ввів моду на штучні перли. Сама Коко Шанель вважала, що навіщо потрібні дорогі прикраси, які не можна надягати кожен день. Нитка перлів стала символом елегантності.

6. Туфлі човники. Акуратні, стійкі, двоколірні з округлим мосом туфлі-човники на низькому каблуці ідеально підходять на кожен день. Мисок, на який припадає основне навантаження – чорного кольору, а основний колір світло-бежевий. Така модель підходить, як і під штани, так і під твідовий костюм і в них зручно не тільки вдень, але і протягом усього вечора в них не втомляться ноги.

7. Маленька стеганая сумочка на ланцюжку. Сумочка, яку можна повісити на плече і майже забути про її існування.

Змінюється мода, змінюються фасони, але одяг, створений Коко Шанель і до сих пір є іконою стилю.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.