Базовий гардероб в дусі сучасності.

купити світшотКожна жінка рано чи пізно стикається з ситуацією, коли, начебто, від одягу ломляться шафи, а одягнути в даний момент нічого: все ні до місця і ні до часу, і абсолютно не поєднується одне з іншим. Часу обмаль, а часто, і грошей теж. У кращому випадку переживання, в гіршому – сльози й істерики. Щоб такого не траплялося, варто уважно переглянути свій нинішній гардероб, і спробувати його зробити максимально конструктивним.

Необхідна основа.

Базовий гардероб – це основа: те від чого ви повинні відштовхуватися, комбінуючи речі одну з одною, і далі, підбираючи до них доповнення, взуття та аксесуари. Швидше за все більшість жінок уявляють собі, які саме речі повинні становити цю основу. Але, варто зауважити, що не всі вони однаково підходять абсолютно всім. Ми абсолютно різні, як у виборі стилю, так і за родом занять, способом життя, комплекції і т.д. І все-таки фундамент необхідний кожній з нас, але будемо менш консервативні і зберемо класичний базовий гардероб з деякими поправками.

Відразу поговоримо про класичну базу, яка, як отче наш має бути присутня в шафі кожної жінки. Вона складається з декількох обов’язкових речей.

1. Спідниця «олівець». Але, відразу відзначимо, що не кожній жінці така спідниця підійде, тому можна зробити поправки – замінити на класичну спідницю з добротної тканини темного кольору прямого крою або трохи розкльошеного і, звичайно ж, довжина повинна відповідати віку і фігурі.

2. Сукня-футляр. І знову, ми повинні розуміти, що саме плаття-футляр підходить не кожній жінці. Тому обмежимося, наявністю в гардеробі темної сукні, зшитої з хорошої тканини, яка добре сяде по фігурі і на ній не буде нічого зайвого. Згодом її можна буде доповнити аксесуарами і іншими речами з базового гардероба.

3. Біла сорочка. Вона потрібна нам як повітря, без неї наш гардероб буде неповноцінним. Ця річ універсальна. Тому вибираємо сорочку відповідного фасону і вміло комбінуємо її з іншими речами. Запам’ятайте, що, біла сорочка повинна бути виключно – білою.

4. Темно-сині брюки прямого крою. Цю штучку потрібно обов’язково мати в своїй шафі. Тим більше, що такі брюки йдуть практично всім жінкам, незалежно від типу фігури і віку.

5. Джемпер (бежевий) з V- подібним вирізом. Так, ця річ так само необхідна. Бежевий джемпер універсальний і буде доречний в поєднанні, як зі спідницею, так і з джинсами.

6. Брючний костюм. Жакет, який ідеально сидить на вашій фігурі і штани класичного крою, зможуть виручити вас в будь-якій ситуації. Костюм можна при необхідності розділити і поєднувати з іншими речами гардероба. Наприклад, жакет + штани, жакет + спідниця, жакет + джинси, плаття + жакет, штани + сорочка, штани + джемпер, штани + сорочка + джемпер. Ну як?

7. Бежеве двобортне демісезонне пальто. Хтось, можливо, скаже, що пальто бежевого кольору – дурниця. Ну, не будемо переконувати, може ви віддасте перевагу іншому відтінку, але, слід знати, що бежеве пальто – це класика. Вирішувати вам.

Що стосується взуття і різних доповнень – це справа індивідуальних переваг і смаку. До вибору взуття у кожного свій підхід: комусь подобається зручне і демократичне взуття, хтось віддає перевагу витонченому взутті на високих підборах. Знову ж таки, тут важливо відчувати час і місце: на кожен день, краще вибирати зручне взуття на стійкому каблуці, бажано з натуральних матеріалів.

Жінкам і дівчатам, які працюють в офісах не варто сильно відхиляться від загальноприйнятих норм. Тут доречніше абсолютна класика.

Решта ж жінок мають право вносити коригування і доповнювати гардероб речами, відповідними їх способу життя, стилю, віку та іншим нюансам.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.