Базовий гардероб для кожної жінки і дівчини.

posted in: Жіночий одяг | 0

У житті кожної дівчини настає такий момент, коли в шафі досить багато жіночих речей, але надягати їх зовсім не хочеться. І якщо опинилися в такій же ситуації, то не поспішайте впадати у відчай. Щоб, це виправити, найкраще ознайомитися з поняттям базового гардероба.

Напевно ви чули безліч разів, що базовий гардероб повинен містити класичну сукню, туфлі, піджак і багато іншого. Насправді це міф, оскільки далеко не кожна дівчина працює в офісі. Відповідно такі жіночі речі будуть просто лежати в шафі. Тому базовий гардероб дівчини потрібно складати виходячи з того, чим ви займаєтеся в житті і які заходи відвідуєте. Але, в той же час, є певні предмети гардероба, які будуть потрібні абсолютно всім для створення бази.

Наприклад, джинси, які ідеально будуть сидіти по фігурі, повинні бути у кожної дівчини. Бажано, щоб одні були світлого кольору, а інші – темні. Можна також купити жіночі штани, як світлі, так і темні. Така кількість штанів вважається обов’язковим, оскільки так ви зможете вигідно поєднувати їх з різним верхом. Не варто забувати про те, що варто купити жіночу спідницю, яка підкреслить стрункість ніг і фігури. Фасон і довжину потрібно вибирати виходячи з ваших даних. Але, будьте уважні, якщо ви невисокого зросту, то краще не купувати довгу спідницю. Візуально вона зробить вас ще нижче.

Наступне, що потрібно для формування базового гардероба – це купити жіночі футболки та майки світлих кольорів. Це може бути білий, м’ятний, пудровий і інші пастельні відтінки. Не варто вибирати тільки приталені жіночі речі, експериментуйте і приміряйте більш вільні моделі, які зараз в тренді. Також звертайте увагу на футболки з написами, вони виглядають дуже стильно. Потім почніть купувати сорочки або джемпери, виходячи зі свого способу життя. Що стосується жіночих сорочок, то придивіться до класичних сорочок білого кольору. Якщо ж вам до душі джемпери, то придбайте кілька штук різного кольору. Не менш важливою річчю в жіночому гардеробі є обов’язковим купити кардиган або жакет. Вибирайте такий варіант, який більше відповідає вже обраним речам. Але при цьому, краще зупиняйтеся на сірому або бежевому кольорі.

Який би темп життя у вас не був, не забувайте, що ви – жінка. Тому, в вашому гардеробі завжди має бути куплено кілька суконь. Наприклад, купити білу або бежеву легку сукню на літо. Але не забувайте і про те, що у кожної представниці прекрасної статі має бути чорне плаття середньої довжини. Маючи такий базовий набір речей, ви завжди будете виглядати стильно і сучасно.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.