Актуальні сукні. Мода 2017 року.

жіночі сукніАктуальні сукні 2017 року.

Перше почесне місце серед модних трендів зайняли приталені плаття з акуратним сорочковим коміром. Модель сукні по колірній гамі може бути різноманітною, але є одне правило, яке стосується коміра – його колір завжди повинен бути білим. Таке дизайнерське рішення надає жіночому наряду строгості і аристократичності.

Яка колірна гамма стала трендом 2017? Модними кольорами в 2017 році стали сукні в гірчичних, малинових, коричневих, червоних, мандариновий і помаранчевих тонах, колір не особливо буде відрізнятися від 2016 року.

Відносно довжини, гуру в індустрії моди ухвалили одноголосне рішення – трендовими стали довгі жіночі сукні по щиколотку. Завдяки такій новизні наряд можна поєднувати з моделями босоніжок на зав’язках і пряжках, вони підкреслюють красу жіночих щиколоток. Любителькам довгих убрань не варто засмучуватися, довжина максі притаманна в цьому сезоні всім вечірнім платтячка.

На особливу увагу заслуговують жіночі сукні, виконані з романтичного і воістину жіночного матеріалу – мережива. Мереживо вже який сезон поспіль займає лідируючі позиції. Модельєри використовують його в якості основного, або ж як елемент декорування своїх модних нарядів. Тонке і велике прозоре мереживо користується в цьому році у дизайнерів особливим попитом.

One Response

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.